На голову Сфера ЖКГ ШОК-новина! Коболєву ЗНОВУ дали керувати Нафтогазом із зарплатою 2 млн ЩОМІСЯЦЯ !!!

ШОК-новина! Коболєву ЗНОВУ дали керувати Нафтогазом із зарплатою 2 млн ЩОМІСЯЦЯ !!!

158
0

РОЗКРАДАННЯ УКРАЇНИ ЦІЄЮ ВЛАДОЮ ПОРОШЕНКА ТРИВАЄ ДАЛІ!!! З кожним днем ситуація погіршується! Днями Конституційний суд скасував покарання корупціонерів!!!

І ось ще одне “покращення”! Наглядова рада державної НАК “Нафтогаз України” схвалила рішення продовжити контракт з головою правління компанії Андрієм Коболєвим і встановити його місячний оклад в розмірі 2,08 млн гривень!!! ЩО Ж ЦЕ КОЇТЬСЯ???

Про це ЕП повідомив співрозмовник у компанії.

“Нове законодавство дає Наглядовій раді держкомпанії повноваження приймати рішення по контрактам з менеджментом”, – сказав співрозмовник.

В листі голови наглядової ради “Нафтогазу” Клер Споттісвуд на адресу прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, копія якого є в розпорядженні ЕП, зазначається, що термін повноважень Коболєва продовжений на три роки, починаючи з 1 січня 2019 року.

DOCUMENT
PAGES
TEXT
Zoom

 
 
 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

У листі зазначається, що Гройсман публічно наголошував на очікуваннях щодо “перегляду розміру винагороди Коболєва і що вона повинна бути ринковою”.

“Комітет з призначень та винагород із залученням зовнішнього консультанта провів огляд ринкових рівнів винагород, і ми отримали запевнення, що запропонований рівень зарплат відповідає ринку”, – йдеться у листі.

Таким чином, розмір окладу голови “Нафтогазу” буде відповідати рівню, який був встановлений в попередньому контракті.

“Ми хотіли би звернути увагу на той факт, що голова правління “Нафтогазу” прийняв і виконує рішення про спрямування 100% доходів, які він отримає до кінця року на благодійність, а тому не матиме особистого зиску внаслідок прийняття будь-якого рішення”, – додала Споттісвуд.

Раніше Коболєв заявив, що збирається спрямувати на благодійність усі доходи, які він отримає на своій посаді в держкомпанії до кінця року.

До цього Гройсман на одному із засідань уряду лицемірно заявив, що зарплати керівників “Нафтогазу” повинні бути ринковими, а не “захмарними”

“Я виступаю за ринкові зарплати і винагороди для менеджменту держкомпаній. Але я проти, щоб в такий складний час ці оплати були не просто великими, а “захмарно” великими”, — заявив голова Кабміну.

Прем’єр пообіцяв, що Кабінет міністрів звернеться до Наглядової ради НАК “Нафтогаз України” з проханням запропонувати новий контракт для правління, в якому зарплати будуть залежати від конкретних успіхів компанії. А в результаті – знову збрехав!!!

Минулого року Наглядова рада НАК “Нафтогаз України” проголосувала за виплату незрозумілих “бонусів” правлінню компанії в зв’язку з перемогою в Стокгольмському арбітражі над російським “Газпромом”.

Затверджений розмір бонусів становить 1% від суми виграшу (в даному випадку – 4,56 млрд доларів). Таким чином, правлінню підлягає виплата в розмірі 45,6 млн доларів.

Коментувати ТАКІ новини і зарплати вже не вистачає цензурних слів!!! ТО ЩО ДАЛІ, ЛЮДИ?…

Бо поки що Народ України від цього барижного уряду має лише ТАКІ “покращення”!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я