На голову Економіка ЩО ХОВАЄ МЕРІЯ ВІННИЦІ ЗА СІМОМА ЗАМКАМИ І ЧОМУ?

ЩО ХОВАЄ МЕРІЯ ВІННИЦІ ЗА СІМОМА ЗАМКАМИ І ЧОМУ?

364
0
Право на безкоштовне отримання земельної ділянки, гарантоване законодавством України. Але у Вінниці його можуть реалізувати тільки чиновники мерії, депутати, їх родичі, друзі та наближені до них особи.
Пересічні вінничани ж можуть чекати в черзі на отримання півтора десятки років так не дочекатися свого законного права на отримання земельної ділянки.
За неофіційною інформацією, тільки черга пільговиків налічує декілька тисяч осіб.Зображення може містити: 1 особа, сидить, взуття, борода та надворі
Активісти ГО “Центр захисту вінничан” взялися з’ясувати реальний стан речей. З цією метою член громадської організації Віталій Дужак передав на адресу мерії Вінниці і міського відділу ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області запити на отримання публічної інформації. А саме надати копії списків вінничан, які перебувають на черзі в місті на отримання безкоштовних земельних ділянок, що отримали у власність а також інформацію про наявність вільних земельних ділянок в межах міста.
Виконавчий комітет Вінницької міської ради відмовив у наданні інформації на запит, пославшись на Закон України “Про захист персональних даних”.
А надання інформації про наявність вільних земельних ділянок у Вінниці та про стан проведення інвентаризації земель в місті чиновниками мерії взагалі були проігноровані.
Відділ у місті Вінниця ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області для отримання інформації стосовно запита порадив звернутися до Вінницької міської ради на чому і замкнув коло.
Незважаючи на це, ГО “Центр захисту вінничан” має намір все таки добитися своєї мети і отримати інформацію та готує повторний запит. У разі неотримання такої інформації і вдруге, громадська організація вживатиме усі передбачені законом заходи для її отримання.
#міськрада #земля #корупція