На голову Новини Ще одна перемога Народної ради: міська влада дослухалась до вимог громади і...

Ще одна перемога Народної ради: міська влада дослухалась до вимог громади і надіслали до уряду звернення з проханням переглянути прожитковий мінімум

157
0

Народна рада Майдану вже другий місяць поспіль збирається на Народне Віче аби влада почула її протест стосовно підвищення тарифів на газ, електроенергію та послуги ЖКГ, а також на скасування пільг на безкоштовний проїзд для соціально незахищених верств населення, без підняття прожиткового мінімуму.

Народна рада Майдану вже другий місяць поспіль збирається на Народне Віче аби влада почула її протест стосовно підвищення тарифів на газ, електроенергію та послуги ЖКГ, а також на скасування пільг на безкоштовний проїзд для соціально незахищених верств населення, без підняття прожиткового мінімуму.

Народна рада зібрала майже 5000 підписів вінничан, які підписались проти необґрунтованого підняття тарифів, при цьому не піднявши мінімальний прожитковий рівень.

Та лише після того, як Народна рада провела велелюдний мітинг (3000 чоловік) під стінами міської ради, поставивши ряд вимог до нині діючої місцевої влади, та дослухалась… і пішла на співпрацю.

В результаті, депутати міської ради підписали звернення до уряду України з проханням підвищити рівень прожиткового мінімуму та не скасовувати пільговий проїзд у громадському транспорті.

Про це пише вінницьке видання «ВінницяОк»:

 

Вінницька мерія звернулася до уряду – просить підняти рівень прожиткового мінімуму та залишити пільговий проїзд

 

За результатами двох днів відкритих торгів по продажу перших 14 ділянок біля ставу «Поділля» до бюджету міста залучено 6 мільйонів гривень


Відбулася друга частина першого у місті відкритого аукціону з продажу земельних ділянок комунальної власності під індивідуальну житлову забудову вздовж ставу «Поділля». Під час торгів 20 травня вдалося продати шість ділянок та виручити 2 млн 852 тис грн. Загалом же за два дні аукціону продано 14 ділянок, завдяки чому міський бюджет поповнено на 6 млн грн.

«Ті ділянки, які не продані через відсутність бажаючих купити, будемо повторно виставляти на аукціон, – розповідає директор департаменту комунальних ресурсів міської ради Ігор Шутак. – Міська рада, як розпорядник цих земельних ділянок, в певній мірі задоволена результатом проведення торгів. І головне навіть не фінансовій бік питання, хоча це теж дуже важливо, а сам факт проведення першого в місті Вінниці публічного і відкритого для всіх аукціону з продажу вільних земельних ділянок для житлових потреб і зацікавленість, яку ми побачили від людей. Також ця територія, яка матиме конкретного власника, буде розвиватися. Відтак, значно підвищиться привабливість інших ділянок цієї території через те, що поступово буде освоюватися територія власниками, які вчора і сьогодні брали участь в аукціоні».

Нагадаємо, в перший день торгів 19 травня вдалося продати 8 ділянок, ще на дві – не було покупців. В результаті торгів вдалося залучити до міського бюджету 3 млн 146 тис грн.

 

Джерело: vinnitsaok

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я