На голову Економіка Ще одна кримінальна справа проти Гройсмана?

Ще одна кримінальна справа проти Гройсмана?

409
0
Ще одна кримінальна справа проти Гройсмана на підході. Мова йде про скандальну Шулявську розв’язку в Києві, на якій Кличко зі своїм другом Микитасем розікрали вже більше мільярда бюджетних гривень і яка досі не добудована та продовжує з’їдати кошти киян.
В червні 2018 року компанія Микитася незаконно “виграє” псевдо-тендер на будівництво цієї розв’язки. За моїм зверненням в НАБУ відкривається кримінальна справа й я це питання висвітлюю всюди, де можу; в липні виходить детальний сюжет журналістів @Схеми про цю аферу (https://youtu.be/Jafu5H0MCE8); а в серпні, після скандалу, Антимонопольний комітет нарешті розпочинає розслідування “тендеру”, й, до речі, пізніше офіційно доводить його фіктивність і штрафує учасників на 112 мільйонів.
Але, ПОПРИ ВЕСЬ ЦЕЙ ПУБЛІЧНИЙ СКАНДАЛ, Кабмін Гройсмана 5 грудня 2018 року погоджує Кличку його корупційне прохання (документ в коментарях) дозволити виплатити Микитасю авансом 100% (!!!) вартості робіт (на той момент 600 мільйонів).У Вінниці екс-чиновник однієї з міськрад проведе 5 років за гратами
Справа в тому, що, враховуючи наскільки абсурдним є виплачувати будь-якому виконавцю (особливо в будівництві) такий великий аванс (адже ти тоді у нього в заручниках), це можливо зробити лише з дозволу Кабміну для справді надзвичайних випадків. Навіть Міністерство Економіки, яке попередньо завізувало цю маячню, в своєму листі до Кличка прямо попереджає, що після такого місто втратить можливість впливати на виконавця робіт (документ в коментарях).
І ось, попри те що тоді вже всім було відомо про фіктивний тендер “під Микитася”, було розслідування Антимонопольного комітету тощо, Гройсман ставить це питання в порядок денний Кабміну, проводить його, й, врешті-решт всі кошти виплачуються авансом!
Після чого, як й очікувалося, Микитась “під дахом” Кличка більшість цих коштів банально розкрадає, й розв’язка стоїть досі недобудована попри подальші мільярдні вливання.
Отже, товариство, як ви думаєте, Гройсман здійснив таку “послугу” Микитасю з Кличком “безкоштовно”? Для мене, як і для будь-якої іншої людини у якої працює логічне мислення, це питання риторичне…
Тому я й є на 100% переконаний, що Гройсман справді отримував хабарі від Микитася й має сидіти у в’язниці!
#влада #НАБУ #корупція #гройсман