На голову Блоги Щоб врятувати себе і націю від неминучого знищення українців

Щоб врятувати себе і націю від неминучого знищення українців

549
0

Пенсіонери, вам не набридло, що вас весь час дурять? Політичні партії під різними гаслами, прикриваючись ідеалогією націоналізму, радикалізму та комунізму.

Знищують вас мізерними пенсіями за які ви навіть ліки не можете купити.

Ви виходите на страйки не від доброго життя, а тому, що влада довела пенсіонерів України до крайньої межі зубожіння.

Ні ми, літні люди, ні наші діти та онуки і правнуки не бачимо світла наприкінці тунелю. Щодня соціально-економічна ситуація в Україні стає все ближчою до краху. Попри солодкі обіцянки влади про те, що все буде добре.

У кого добре? Стало зрозуміло з розповіді нардепа-втікача Онищенко та декларації чиновників Кабміну і депутатів всіх рівнів.

Дії брехливої влади призвели до економічної і соціально-політичної кризи в країні. Політики разом з олігархами обікрали країну і знищують наш народ, зокрема, ПЕНСІОНЕРІВ: пенсіонерів Збройних Сил, МВС, афганців, АТО, чорнобильців, пожежників, «дітей війни», ветеранів праці та всіх інших українців, ПЕРЕТВОРИЛА їх на ЖЕБРАКІВ.

За рік в Україні пішло з життя понад 150 000 пенсіонерів. За роки незалежності померло понад 2 мільйони пенсіонерів.

Пенсіонери не хочуть померати голодною смертю. Пенсіонери побудували заводи і фабрики, які вкрали та знищили олігархи та політики. Позбавили робочих місць наших дітей, які змушені працювати в Польші, Італія , Іспанії та по всьому Світу. Ми не можемо і не бажаємо далі терпіти наругу над собою і всім українським народом! Тому вимгаємо від депутатів Верховної Ради:

1. ПРИЙНЯТИ ЗАКОН ПРО ІМПІЧМЕНТ ПРЕЗИДЕНТУ та відзив депутатів всіх рівнів, судів, прокурорів та чиновників.

2. ОБРАТИ НОВИЙ СКЛАД ЦВК, ОВК, МВК, під контролем громади.

3. ПРИЗНАЧИТИ ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ Президента і парламенту на 2017 рік.

4. Внести зміни до Закону України “про Кабінет Міністрів” про професійний уряд.

Щоб врятувати себе і націю від неминучого знищення українців, ми оголошуємо створення ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАВЧОГО РУХУ ПЕНСІОНЕРІВ І ВЕТЕРАНІВ.

Перша акція протесту відбудеться 27 грудня о 12:00 біля Вінницької ОДА.

НАША МЕТА: – мінімальна пенсія 3200грн. – замінити політичний уряд на професійний під контролем громади. ПРИЄДНУЙТЕСЬ і МИ ПЕРЕМОЖЕМО Тому, що нас 12 мільйонів! За наше майбутнє, за дітей, за онуків. Слава Богу і Слава Україні.

Віктор Маліновский

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я