На голову Новини Що пов’язує Шокіна і Порошенка, окрім дружби.Розслідування (ВІДЕО)

Що пов’язує Шокіна і Порошенка, окрім дружби.Розслідування (ВІДЕО)

195
0

Віктор Шокін після нищівної критики західних політиків, звинувачення нардепів у внутрішніх скандалах, він досі залишається Генпрокурором.

Нагадаємо, що свою посаду Віктор Шокін отримав за ініціативою Президента Петра Порошенка. Питання до нього не виникали хіба в перший місяць, як він посів посаду, повідомляє Телеканал новин “24”

Він не протримався у прокурорському кріслі й року, а його вже просять піти. Чотири місяці тому народний депутат Єгор Соболєв почав збирати підписи за відставку Шокіна. Назбиралося 127 автографів, проте папка із підписами безслідно зникла. Ба більше, кілька народних обранців, які підписалися за відставку Шокіна, передумали.

Ходили чутки, що ще раніше тісні стосунки між Шокіним і Порошенком дратували Генпрокурора Піскуна. Серйозний конфлікт між Піскуном та Шокіним виник після помаранчевої революції через регіонала Бориса Колеснікова.

У пресі тоді писали, що напередодні Порошенко приходив до Піскуна, аби порушити справу проти Колеснікова. Піскун нібито відмовився. А за справу взявся його заступник Віктор Шокін. Регіонала Колесникова кинули в СІЗО.

На пропозицію Порошенка повернутися у Генпрокуратуру, Шокін довго не погоджувався. Про причини його вагання можна тільки здогадуватися. Адже, служба приносила Віктору Миколайовичу непогані дивіденти.

Генпрокурорство Віктора Миколайовича і дійсно більше нагадує агонію. Агонію усієї силової системи. За каденцію Шокіна, третього генпрокурора з часів Революції гідності, фактично остаточно розвалилися усі справи Майдану. Та й у боротьбі із корупцією по-новому Шокін теж не квапиться.

Що приховує Шокін та які стосунки між Генпрокурором та Порошенком – дивіться у розслідуванні.

[iframe src=”http://24tv.ua/jsp/nodecorate/jwpvideo.html?videoUrl=2015/12/642556&imgUrl=_main.mp4.jpeg&h=360&w=640″ width=”640″ height=”360″ frameborder=”0″ scrolling=”no” ]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я