На голову Новини Шановні власники заощаджень СРСР!

Шановні власники заощаджень СРСР!

176
0

Висловлюйте свої вимоги про повернення вкладів в зверненнях до влади. Тільки проявами активності ошуканих дванадцяти мільйонів вкладників можна досягти успіху, доказом цьому був виступ перед Верховною Радою афганців та чорнобильців. Писати звернення можна в довільній формі, висловлювати вимоги прямим текстом. Тим більше, що 28 грудня 2009 р. М. Азаров та В. Янукович приймали голів громадських організацій по захисту прав вкладників, та заявили про свою підтримку наших ініціатив.

Висловлюйте свої вимоги про повернення вкладів в зверненнях до влади. Тільки проявами активності ошуканих дванадцяти мільйонів вкладників можна досягти успіху, доказом цьому був виступ перед Верховною Радою афганців та чорнобильців.

Писати звернення можна в довільній формі, висловлювати вимоги прямим текстом, «пікати» ніхто не буде. Тим більше, що 28 грудня 2009 р. М. Азаров та В. Янукович приймали голів громадських організацій по захисту прав вкладників, це приблизно за два місяці до виборів.

Наші пропозиції, погоджені з Миколою Азаровим підтримав і Віктор Янукович, однак проходить другий рік, а влада навіть не спромоглася ні в 2010, ні в 2011 із заощаджень померлих виплатити родичам на поховання 500 грн., так званих «гробових», за які й яму не викопати. А в проекті бюджету на 2012 р. взагалі нічого не передбачено.

Надаю Вам адреси для звернень з приводу повернення вкладів:

 

1. Президенту України Януковичу В.Ф., вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220
2. Прем’єр – міністру України Азарову М.Я., вул. Грушевського, 5, м. Київ, 01008
3. Голові Верховної ради України Литвину В.М., вул. Грушевського, 5, м. Київ, 01008

 

Е.Я. Покорський.


Активіст Незалежної профспілки «Голос народу».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я