На голову Новини Сезон літніх таборів у Вінниці відкрито

Сезон літніх таборів у Вінниці відкрито

152
0

 12 червня у Вінницькій гімназії №1 відбувся флешмоб та урочистий концерт з нагоди відкриття у Вінниці сезону літніх таборів.

  12 червня у Вінницькій гімназії №1 відбувся флешмоб та урочистий концерт з нагоди відкриття у Вінниці сезону літніх таборів.

Метою флешмобу було показати, що діти, які навчаються у школі хочуть миру на своїй землі та у всьому світі, тому вони вишикувались у відповідній послідовності, утворивши таким чином фразу «Ми за Мир». Флешмоб та концерт справив неабияке враження на учнів та гостей свята.

 

На базі гімназії №1 табір працює не перший рік, та постійно вдосконалює програму для відпочинку учнів.

Керівники закладу створили комфортні умови для відпочинку, досить потужну навчальну базу та нові методики, для літнього табору.

 

Зараз у таборі відпочиває 210 дітей, різного віку, з 1 по 7 клас. За словами педагогів, бажаючих побувати у літньому таборі було досить багато, але табір не мав можливості прийняти до себе усіх охочих. Програма табору досить різноманітна, діти влаштовують різні конкурси, змагання, концерти; відвідують: аквапарки, боулінг-клуби, музеї та розважальні центри.

 

Особливістю саме цього табору відпочинку є те, що його програма передбачає поглиблене вивчення англійської мови і діти, які відпочивають у таборі мають змогу не лише весело та цікаво провести свій час, а й удосконалити свої знання з англійської мови.

По завершенню свята усі бажаючі мали змогу відвідати майстер клас з ангійської мови.

Андрій Маєвський

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я