На голову Новини Сергій Свитко: “Я звернуся до народних депутатів України з проханням ініціювати ухвалення...

Сергій Свитко: “Я звернуся до народних депутатів України з проханням ініціювати ухвалення Постанови Верховної Ради про амністію для усіх учасників акції протесту у Вінниці”

178
0

Про це заявив голова обласної Ради Сергій Свитко 21 грудня на Майдані Небесної Сотні під час проведення народного віче мешканців обласного центру.

Про це заявив голова обласної Ради Сергій Свитко 21 грудня на Майдані Небесної Сотні під час проведення народного віче мешканців обласного центру.

 

 

Голова обласної Ради Сергій Свитко у своєму виступі сказав:

 

– Жахливо те, що сьогодні здійснюються, на моє переконання, політичні переслідування тих людей, які відстоювали інтереси територіальної громади 6 грудня у місті Вінниці. Я звернуся найближчим часом до народних депутатів України з проханням ініціювати у Верховній Раді України ухвалення Постанови про амністію усіх учасників акції протесту. Вони відстоювали не власні інтереси, вони боролися за інтереси територіальної громади області та усієї України, – наголосив Сергій Свитко.

 

Крім того, очільник обласної Ради Сергій Свитко сказав, що готовий співпрацювати і йти на компроміси із багатьма депутатами обласної Ради заради ухвалення бюджету області, що є в інтересах усіх мешканців Вінниччини – учителів, лікарів, пенсіонерів, дітей та інших категорій громадян.

 

Разом із тим, Сергій Свитко підкреслив, що в питанні боротьби із корупцією в області він не піде на жодні компроміси: “Боротьба із корупцією на Вінниччині – це принципове питання, в якому я не поступлюся за жодних умов, ніколи не піду на якісь компроміси у цій частині. Тому що у цьому питанні компромісів бути не може”.

 

Джерело: vinrada.gov.ua

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я