На голову Новини Сергій Свитко: “Непосильні тарифи на послуги ЖКГ для українських громадян варто терміново...

Сергій Свитко: “Непосильні тарифи на послуги ЖКГ для українських громадян варто терміново переглянути”

130
0

Керівництво Вінницької обласної Ради поділяє вимоги громадян Вінницької області та міста Вінниці, які вийшли на вулиці обласного центру 17-18 травня, щоб захистити свої конституційні соціальні права щодо перегляду тарифів на житлово-комунальні послуги та ціну на пільговий проїзд у транспорті.

Керівництво Вінницької обласної Ради поділяє вимоги громадян Вінницької області та міста Вінниці, які вийшли на вулиці обласного центру 17-18 травня, щоб захистити свої конституційні соціальні права щодо перегляду тарифів на житлово-комунальні послуги та ціну на пільговий проїзд у транспорті.

 

 

Вважаю стрімке підвищення тарифів та скасування інших пільг, без врахування реального рівня життя громадян, зокрема, пенсій і заробітної плати, яку вони отримують сьогодні, неприпустимим з точки зору соціальної справедливості. Тарифи на енергоносії та інші комунальні послуги варто привести до економічно обґрунтованого рівня життя простих українців, враховуючи реальні можливості платоспроможності, або ж підняти до належного рівня зарплати і пенсії, щоб люди змогли сплачувати кошти за ці послуги без проблем для свого сімейного бюджету.

 

Ми маємо в країні європейські ціни, європейські тарифи, але, на жаль, українські зарплати і пенсії. На моє переконання, потрібно рішуче подолати корупцію і монополію олігархів у сфері енергетики, ліквідувати усі існуючі непрозорі схеми. Реформи мають проводитися не коштом соціально-незахищених категорій громадян і слугувати збагаченню олігархів, а стати стартом до побудови соціально справедливої держави, з дійсно європейським рівнем життя громадян, – заявив голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, коментуючи акції протесту вінничан в обласному центрі 17 і 18 травня цього року.

Очільник обласної Ради Сергій Свитко також наголосив: “Якщо терміново не реагувати на справедливі вимоги громадськості, ситуація може вийти з-під контролю і закінчитися соціальним вибухом із непередбачуваними наслідками для української держави. А це особливо небезпечно в період війни, яку Україна веде на сході країни із російським агресором. І це питання потрібно врегулювати терміново. Влада має почути своїх громадян. Непосильні тарифи на послуги ЖКГ для українських громадян варто терміново переглянути”.

 

Нагадаємо, у відповідь на численні звернення громадян, громадських організацій області та з ініціативи голови обласної Ради Сергія Свитка 30 квітня цього року на засіданні позачергової 37-ї сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання було ухвалено Звернення Вінницької обласної Ради до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України щодо перегляду рішення про підвищення тарифів на енергоносії для населення, промисловості та підприємців.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я