На голову Економіка Сергій Моргунов роздає нагороди за дерибан комунальної землі у Вінниці!

Сергій Моргунов роздає нагороди за дерибан комунальної землі у Вінниці!

350
0
Понад двадцять мільйонів гривень готівкою та на рахунках, сімейний бізнес  та боржник уповноважений міського голови – «свіжа» декларація очільника  Вінниці Сергія Моргунова - Журналістика Мер міста схопив “нагороджувальну гарячку” та передоз “рейтингами”.
Концерн “Поділля” отримало в оренду від депутатів Вінницької міськради гектари комунальної землі по ціні оренди однокімнатної квартири в районі “Поділля”. Мер Вінниці Сергій Моргунов нагороджує гендиректора концерну “Поділля” Тимофія Гіренка відзнакою “За заслуги перед містом”.
Коротко про “мутки” з орендою комунальної землі у Вінниці, якщо хтось не розуміє.
Щоб побудувати багатоквартирний будинок, потрібно мати земельну ділянку, що підходить для будівництва. Наприклад, земельну ділянку в мікрорайоні Поділля площею 0,8267 гектара з кадастровим номером 0510100000:02:080:0220. Ринкова ціна ділянки такої площі на Поділлі — 30 000 000 гривень.
Але навіщо платити 30 000 000 гривень у бюджет Вінницької ОТГ, якщо можна заплатити хабара депутатам Вінницької міської ради або меру та взяти ділянку в оренду за 7 645 гривень на місяць? Давайте для прикладу. Новий дитячий садочок на Трамвайній, 3, який Вінницька міська рада вже здала в оренду за 12 500 гривень в місяць приватній компанії, коштував близько 15 000 000 гривень. Тобто продавши конкретно цю ділянку, громада міста Вінниці могла б спокійно побудувати 2 нових дитячих садочки. Але ні, депутати чомусь вирішили, що здати майже гектар землі в середмісті Вінниці за 7 645 гривень на місяць вигідніше!Від інформації про 5-мільйонний борг концерну "Поділля" всі відхрестилися :  10:09:2015 - vn.20minut.ua
На цій ділянці концерн “Поділля” побудував 2 будинки на 320 квартир і, як ви розумієте, гарно заробив на них. Ми навіть не сумніваємося, що гарно заробили і депутати Вінницької міської ради, і мер Вінниці, коли підписував відповідні рішення! От тільки вінничан знову пошили в дурні.
А ще ви, мабуть, думаєте, що цей випадок поодинокий. Та ні. Комунальну земельну ділянку поруч площею 0,5239 гектари та кадастровим номером 0510100000:02:080:0221 концерн “Поділля” орендує у громади за 4 845 гривень на місяць. Точно така ж ситуація з ділянками поруч. Гектари мікрорайону “Поділля” орендується за сміхотворні суми, а бюджет Вінниці недоотримує мільйони надходжень.
Так за що мер Вінниці Сергій Моргунов нагороджує гендиректора концерну “Поділля” відзнакою “За заслуги перед містом”? Можливо за те, що допоміг клану Гройсмана-Моргунова в черговий раз “облапошити” вінничан і насправді нагорода називається “За заслуги в дерибані комунальної власності”?
Зображення може містити: 13 осіб, люди сидять, взуття та надворі
#міськрада #моргунов #гройсман #корупція