На голову Новини Сепарів лякають бойовиками ІДІЛ, які приїхали на підмогу “хунті”

Сепарів лякають бойовиками ІДІЛ, які приїхали на підмогу “хунті”

114
0

Серед донецьких терористів ширяться чутки про те, що на боці бійців АТО воюють бойовики з угрупування “Ісламська держава”. Вони, нібито, допомагатимуть українським військовим під час боїв на Донбасі.

Про це повідомив народний депутат та координатор групи “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook. Терористів “ДНР”, за його словами, дуже непокоїть те, що в зоні АТО “різко збільшилась кількість бойовиків ІГІЛ”.

“Серед бойовиків ДНР поширюються чутки про “різке збільшення” на маріупольському напрямку “чисельності бойовиків ІДІЛ”, – написав Тимчук.

Бійці “Ісламської держави”, нібито, потрапляють в Україну через територію Туреччини. Вони мають воювати на стороні українських бійців і допомагати у збройному конфлікті на Донбасі. За підтримки бойовиків ІДІЛ, згідно з чутками, в АТО готуються до широкомасштабного наступу. Об’єднані сили планують відвоювати у “ДНР” Новоазовськ.

Крім цього Тимчук розповів, що у районі Стаханова терористи зосередили 150 одиниць техніки. Також там перебуває дві тисячі бойовиків “ДНР”.

Нагадаємо, українська розвідка отримала нові дані про демонтаж заводів в Луганській області. Окупанти вивозять ще шість заводів на територію Росії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я