На голову Новини Сепаратисти вирішили скомпрометувати батальйон "Вінниця"

Сепаратисти вирішили скомпрометувати батальйон "Вінниця"

198
0

Сепаратисти поспішають скомпрометувати батальйон територіальної оборони "Вінниця", аби виправдати власні диверсії 

Сепаратисти поспішають скомпрометувати батальйон територіальної оборони "Вінниця", аби виправдати власні диверсії

 

На злодієві і шапка горить. Про спроби організувати ряд диверсій в Маріуполі зробили днями заяву… самі сепаратисти.

 

«За даними розвідки головного штабу армії ДНР, керівництво АТО прийняло рішення при виникненні загрози захоплення Маріуполя ополченцями здійснити диверсійні акти в цілях руйнування найбільш важливих об’єктів життєзабезпечення та комунальної інфраструктури міста. Мета акції – звинуватити ополченців в невибіркову артилерійському ураженні ключових цивільних об’єктів», – читаємо в повідомленні бойовиків.

 

При цьому сепаратисти не забули уточнити, що "диверсію", мовляв, здійснять співробітники спецпідрозділу СБУ дев’ятого батальйону територіальної оборони «Вінниця».

 

 

 

 

Примітно, що свою заяву бойовики зробили незабаром після того як бійці батальйону «Азов» затримали у Маріуполі впливового спонсора терористів та знищили їх розвідку.

 

 

«26 серпня бійці "Азову" впіймали впливового терориста – організатора спроби серії терактів та диверсій у Маріуполі. Злочинець до цього був важливою персоною – начальником охорони одного з московських металургічних підприємств», – йдеться у повідомленні на Фейсбук.

 

Зазначається, що потрапивши на територію України, злочинець став одним з важливих спонсорів "ДНР".

 

– Але найголовнішим злочином затриманого була підготовка спеціальних "сплячих" десятків, які очікували підходу головних терористичних сил з території РФ. Поставку зброї налагодили прямо з Росії. Опір покидьок вчинити не встиг завдяки високій кваліфікації азовців. Наразі затриманий злочинець доставлений в управління СБУ. Розробка цього персонажа велась разом зі співробітниками СБУ, – розповіли у батальйоні. 

 
Джерело: zotov-news

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я