На голову Новини СБУ заявила про затримання “російського шпигуна”

СБУ заявила про затримання “російського шпигуна”

106
0

Як стверджують в СБУ, шпигуном виявився громадянин України, який постійно проживає в Росії. Він мав завербувати одного з офіцерів Збройних сил України та отримати від нього секретну інформацію.

За інформацієї Служби безпеки України (СБУ), у Рівному співробітники контррозвідки СБУ затримали агента головного розвідувального управління (ГРУ) генерального штабу збройних сил Російської Федерації.

Про це йдеться у повідомленні, оприлюдненому на сайті СБУ в неділю, 9 жовтня, пише dw

Затримання відбулося напередодні. За даними СБУ, шпигуном виявився громадянин України, який постійно проживає в Росії. Він мав завербувати одного із старших офіцерів штабу Сухопутних військ Збройних сил України з метою, аби той передав секретні документи щодо бойової підготовки, озброєння, мобілізаційного розгортання та військового співробітництва української армії з іноземними партнерами.

Агент ГРУ повинен був запропонувати українському офіцеру та його родині російське громадянство та гроші, запевняють в СБУ. Однак офіцер, якого планували завербувати, звернувся до СБУ. При отриманні “секретної інформації”, яку підготували співробітники СБУ, 8 жовтня “російського шпигуна” і затримали.

В СБУ стверджують: встановили, що куратором затриманого був співробітник російських спецслужб Олександр Ілюхін.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я