На голову Новини СБУ відомі всі лідери, організатори і куратори терористів

СБУ відомі всі лідери, організатори і куратори терористів

190
0

 Голова СБУ Валентин Наливайченко заявив, що його відомству відомі всі лідери та організатори злочинних угруповань, диверсанти з Росії.

 Голова СБУ Валентин Наливайченко заявив, що його відомству відомі всі лідери та організатори злочинних угруповань, диверсанти з Росії.


Про це він сказав в програмі «Свобода слова» на ICTV, повідомляє «Українська правда».

«Відомі не просто їхні прізвиська, відомі і їхні справжні прізвища, адреси проживання, їхні контакти, їхні куратори», – уточнив він.

«І останні кримінальні впровадження, які відкриті, відкриті на основі тієї інформації, яку контррозвідка СБУ зібрала. Це стосується і радника президента Росії Глазьєва, який є одним з ключових організаторів (терористичних угрупувань, що діють на Сході України)», – додав Наливайченко.

Він також зазначив, що бізнесмен Ринат Ахметов не має зараз серйозного впливу на ситуацію на Донеччині та Луганщині.

«Ми не бачимо зараз серйозного впливу (Ахметова) в Донецькій та Луганській області», – заявив Наливайченко.

Він підкреслив, що для України дуже важливо, щоб колишній президент Віктор Янукович постав перед українським судом.

«Оскільки і він, і пан Якименко – колишній керівник СБУ, і колишній керівник МВС Захарченко – це люди, які дійсно готували і знали про майбутню агресію (Росії) та фінансували і продовжують фінансувати постачання зброї, мобілізацію бойовиків з РФ, їх переправлення на війну як терористів на наш Донбас», – заявив глава СБУ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я