На голову Новини СБУ шукає самопроголошеного «прем’єр-міністра Республіки Підкарпатська Русь»

СБУ шукає самопроголошеного «прем’єр-міністра Республіки Підкарпатська Русь»

278
0

 Служба безпеки України оголосила в розшук Петра Гецка, який проголосив себе «прем’єр-міністром Республіки Підкарпатська Русь»

 Служба безпеки України оголосила в розшук Петра Гецка, який проголосив себе «прем’єр-міністром Республіки Підкарпатська Русь».

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Петру Гецку висунуто підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України вчинене повторно за попередньою змовою групою осіб).

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Крім цього Петра Гецка вже оголошено у розшук.

У Генпрокуратурі нагадали, що 20 березня слідчим відділом Управління СБ України в Закарпатській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості, щодо вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.110 КК України, посягання на територіальну цілісність і недоторканність України вчинене повторно за попередньою змовою групою осіб.

Розслідування встановило, що упродовж січня-березня 2014 року, так званим самопроголошеним прем’єр-міністром Республіки Підкарпатська Русь Петром Гецком, який діяв за попередньою змовою з поки невстановленими досудовим слідством особами, на загальнодоступних інформаційних ресурсах мережі Інтернет було розповсюджено статтю, в якій міститься звернення русинів Закарпаття до Президента РФ Путіна В.В. з проханням здійснити миротворчу операцію, відновити та визнати державність Республіки Підкарпатська Русь.

Крім того, громадянин України П.Гецко, в інтерв’ю одному з російських телеканалів, публічно закликав до змін адміністративно-територіального устрою України шляхом визнання Республіки Підкарпатська Русь та невизнання унітарності України.

Такі дії Петра Гецка органом досудового розслідування кваліфіковано за ч.2 ст.110 КК України, відносно нього винесено повідомлення про підозру та оголошено у розшук. На даний час проводяться усі необхідні слідчі (розшукові) дії, спрямовані на встановлення його місцезнаходження, а також усіх, причетних до даного кримінального правопорушення, осіб.

 

Джерело: Вголос

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я