На голову Новини СБУ розкрила масштабну схему постачання харчів в окуповану рос. бойовиками Лугандонію (ОРДЛО)

СБУ розкрила масштабну схему постачання харчів в окуповану рос. бойовиками Лугандонію (ОРДЛО)

143
0

Орки теж хочуть жерти! Втім… Співробітники Служби безпеки України викрили підприємців, які організували схему постачання продуктів харчування на території окупованих клятими москалями районів Донецької і Луганської областей!

Протягом 2017 року 2 українські комерційні підприємства мали експортувати продукти харчування на адресу іноземних компаній транзитом через територію РФ.

За даними слідства, натомість комерсанти здійснили незаконне постачання продуктів харчування на окуповані території на загальну суму понад 500 мільйонів гривень.

 

 
ФОТО СБУ
 Але після перетину українсько-російського кордону продукція за схемою “перерваного транзиту” доправлялася на територію ОРДЛО.
 

 
ФОТО СБУ
 

В СБУ додають, лише за одним з контрактів на постачання продуктів харчування нібито до однієї з африканських країн нараховано та підтверджено експертизою завдані збитки державному бюджету у розмірі 7,7 млн грн.

Зараз слідчі СБУ оголосили трьом фігурантам провадження про підозру за ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я