На голову Економіка САП передала в Антикорупційний суд справу про розкрадання майже 100 млн гривень...

САП передала в Антикорупційний суд справу про розкрадання майже 100 млн гривень в “Укрзалізниці”!

144
0

Спеціальна антикорупційна прокуратура завершила розслідування щодо розкрадання 98,2 млн грн ПАТ “Укрзалізниця” при закупівлі пального за завищеними цінами протягом 2016-2017 рр.

Серед обвинувачених 4 посадові особи філії “Центр транспортного сервісу” Ліски “ПАТ” Укрзалізниця “і 2 керівники приватних комерційних установ, задіяних в незаконному заволодінні коштами.

Досудовим розслідуванням було встановлено, що службові особи Філії “Центр транспортного сервісу” Ліски “ПАТ” Укрзалізниця “, зловживаючи своїм службовим становищем, протягом 2016-2017 років заволоділи коштами ПАТ” Укрзалізниця “в сумі 98,2 млн гривень шляхом документального оформлення безтоварних операцій з придбання мазуту флотського і дизельного палива в ТОВ “Скела Терціум”. Однак фактично зазначені матеріали не поставлялися ні до поромів, для потреб яких укладалися договори поставки палива, ні до орендованих резервуара м.

Дії зазначених осіб кваліфіковано за ознаками злочинів, передбачених ч.5 ст.191, ч.1 ст.366, ч.2 ст.28 та ч.1 ст.366 КК України.

На додаток до цього, співробітники САП встановили, що керівник підприємства, яке отримало кошти за нібито поставлене паливо, в подальшому скоїв з ними фінансові операції з метою їх легалізації, в зв’язку з чим його дії додатково кваліфіковані за ч. 3 ст. 209 КК України.

 

джерело