На голову Новини САП оголосила про підозру у зловживанні владою меру Львова Андрію Садовому!

САП оголосила про підозру у зловживанні владою меру Львова Андрію Садовому!

312
0

Спеціалізована антикорупційна прокуратура оголосила про підозру у зловживанні владою меру Львова Андрію Садовому!

Джерело: Facebook-сторінка Садового, поінформований співрозмовник УП

Пряма мова Садового: “Щойно прокурори Холодницького вручили мені повідомлення про підозру. Про що йдеться? У 2015 році місто Львів на відкритому інвестиційному конкурсі залучило інвестора – компанію CTP. Ми від цієї компанії за землю отримали 54 млн грн. Було поле, де корови паслися. На цьому полі компанія має збудувати індустріальний парк.

 

Починаючи з 2015-2016 років і далі – блокування зі всіх сторін. На рівні влади держави, генеральної прокуратури… За той час компанія CTP збудувала парки в Румунії, в інших країнах. Це третій за об’ємом інвестор, який інвестує в промислове майно. Вони мають намір створити тут у Львові три тисячі нових робочих місць. З того часу, з 2016 року, прокурори їздять, досліджують. Земля стоїть. Отакі реалії нашого часу, будемо боротися і будемо перемагати”.

Співрозмовник УП підтвердив інформацію про підозру. За словами джерела УП, землю Садовий видав в області, а парк мав би бути у місті.

“Правоохоронці мають висновок Держаудитслужби, висновок експерта, покази свідків, які навіть звільнились з роботи, щоб не підписувати незаконні рішення”, – відзначило джерело УП.

15-го листопада 2019 в Ратуші з’явилося до десятка співробітників Генпрокуратури – з ордером на обшук. Їх цікавили документи щодо продажу в грудні 2015-го року 23-х гектарів комунальної землі приватному підприємству під індустріальний парк…

За версією слідства, спочатку львівська мерія незаконно заволоділа цією землею. А потім продала її приватній фірмі втричі дешевше, ніж ринкова вартість!

У мерії здивувалися, чому справою зацікавився Київ, а не обласна прокуратура. А ще – чому слідчі одразу прийшли з ордером на обшук, а не зі звичайним дозволом на виїмку документів (як це, за словами чиновників мерії, відбувається у 99% випадків при розслідувань кримінальних проваджень).

Третім ударом за тиждень для Садового стало затримання на хабарі його підлеглого. Паралельно представники СБУ проводили обшуки в Ратуші. І не лише в кабінеті Гольця.

Вишукували якісь папки з паперами й у кабінеті правої руки Садового – його першого заступника Віктора Пушкарьова. Сказали, що, документи вилучали у справі Гольця.

Востаннє така напружена атмосфера в стінах Ратуші із залученням силовиків панувала півроку тому. На початку червня мерію оточили бійці Нацгвардії та військові вантажівки – для охорони порядку під час позачергової сесії міськради, скликаної після трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі,.

Тоді Садовий в інтерв’ю “УП” заявив, що з невиправдано великою кількістю військових та техніки його підставили, зокрема, підставив особисто Петро Порошенко!

Гнітюча телекартинка з туристичної площі Ринок та з Ратуші, чи не вперше змусила Садового замість звиклого образу відкритого та максимально демократичного чиновника постати авторитарним підкилимним управлінцем, що боїться людей.

“Ця вся активність почалася з початку року. Коли “Самопоміч” вийшла з коаліції, почалися з різних сторін атаки. Думаю, вони (атаки – авт.) зараз будуть мати ще більшу силу, бо треба показати, що Львів – це найгірше місто в Україні”, – заявив Садовий 17 листопада після серії останніх обшуків у міськраді в ефірі “24 каналу”. Останній, до речі, записаний на дружину Садового…