На голову Новини “Самопоміч” вимагає покарати поліцію за розгін блокувальників ОРДЛО

“Самопоміч” вимагає покарати поліцію за розгін блокувальників ОРДЛО

146
0

Фракція “Самопоміч” закликає комітет із правоохоронної діяльності розібратися з тими, хто застосував силу до “ветеранів АТО” і завадив блокуванню дороги поблизу Бахмута.

Про це заявив Єгор Соболєв із трибуни Верховної Ради в оточенні своїх соратників, пише Українська правда.

Він поклав відповідальність за інцидент на начальника поліції Донецької області В’ячеслава Аброськіна й міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

6 лютого Аброськін повідомив, що поліція розблокувала дорогу поблизу міста Часів Яр Бахмутського району Донецької області, яку перекрили невстановлені особи у балаклавах.

“Вчора біля українського Бахмута люди в формі української поліції напали на втереанців цієї війни за незалежність, труїли газом, збивали з ніг, додавали палицями по головах. Єдина провина цих ветеранів, що вони виступили проти торгівлі на крові, торгівлі з окупованими територіями”, – заявив Соболєв.

“Всі спостерігали за нападом на Авдіївку минулого тижня, але мало хто здогадувався, що за два десятки кілометрів праворуч ешелон за ешелоном кожного дня з і в окуповані території ішла торгівля величезними обсягами”, – обурився він.

За словами Соболєва, ветерани взяли на себе обов’язки органів влади, а “у вдячність вони отримали газ, кийки і кримінальні справи”.

“Якщо новий “Беркут” на чолі з новими керівниками і разом зі старими “тітушками” забули, чим закінчилися напади на людей на Майдані, то суспільство швидко їм нагадає”, – сказав нардеп.

“Ми просимо комітет з правоохоронної діяльності вже завтра на чолі з Андрієм Кожем’якіним зібрати спеціальне засідання і розглянути цей напад, розглянути особисту відповідальність донецького-севастопольського генерала Аброськіна. Розглянути відповідальність міністра внутрішніх справ, без якого такі операції не мають бути можливими”, – заявив Соболєв.

“Ми просимо весь український парламент зробити свою роботу: ухвалити закон, який зробить цю торгівлю на крові незаконною. Неможна торгувати з державою, яка на ці гроші озброює і вбиває наших людей. Неможна торгувати з державою, яка напад за нападом нищить Україну зсередини. Це просте правило ми з вами досі не вивчили”, – додав він.

“Самопоміч” просить усіх депутатів приєднатися до її ініціативи – й ухвалити закон про тимчасово окуповані території.

Партія закликає парламент розслідувати й притягнути до відповідальності “тих людей, які хочуть стати новими Захарченками, новими Коряками, новими катами цієї держави”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я