На голову Новини “Самопоміч” і “Батьківщина” поки не готові голосувати за податковий кодекс

“Самопоміч” і “Батьківщина” поки не готові голосувати за податковий кодекс

180
0

У “Самопомочі” і “Батьківщині” пояснили, чому не голосують за Податковий кодекс. Про це в кулуарах Верховної Ради розповідають у четвер народні депутати, пише “Українська правда”.

“Вони обманюють. Ми домовлялися про те, що зупиниться шахрайство, яке називається відшкодування ПДВ в ручному режимі. Десятки, сотні мільйонів гривень відшкодовуються за величезні хабарі”, – заявив нардеп з фракції “Самопоміч” Єгор Соболєв.

“Ми запропонували порядок, за яким відшкодування ПДВ буде за простою чергою – записалася першою компанія – її першою відшкодовують, другою – її другою. Але це позбавляє таких товаришів, як Хомутинник і багатьох керівників податкової можливості заробляти”, – пояснив він.

За словами Соболєва, спочатку ця ідея була узгоджена, але в останній момент її забрали з документу.

“Сказали давайте ще по-старому, тому ми категорично проти”, – додав він.

У свою чергу нардеп з фракції “Батьківщина” Іван Крулько також зазначив, що “Батьківщина” поки не готова голосувати за Податковий кодекс.

“Залишаються оподаткування пенсій для працюючих пенсіонерів , для пенсіонерів, у яких вища пенсія. Залишається рента на газ для Укргазвидобування 70%, а для приватних компаній зменшують і це дискримінація. Для аграрного бізнесу погіршують умови оподаткування… Ми не голосуємо, поки не почують нас”, – сказав Крулько. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я