На голову Політика Садовий! Зупини співпрацю з Порошенком!!!

Садовий! Зупини співпрацю з Порошенком!!!

403
0

Віталій Купрій: “Зараз є час трохи передихнути між судами проти корумпованої ЦВК. Хочу сказати наступне: все виглядає так, що мер Львова і кандидат Андрій Садовий як мінімум до останнього часу вів окрему гру на користь Порошенка!!!”… А далі факти…

Факти:
1. Члени фракції «Самопоміч» у ВР захищали Порошенка коли я говорив йому правду під час виступу про введення воєнного стану. Заважали мені критикувати «гаранта».

2. Пан Садовий, маючи досить низькі особисті рейтинги, вирішає самостійно висуватись у кандидати в президенти. Хоча набагато кращою була кандидатура Оксани Сироїд. Вважаю що це було рішення, яке продиктоване Банковою.

3. Садовий впевнено зменшує шанси Анатолія Гриценка на вихід у другий тур. При цьому не виключає об’єднання їх політсил на виборах у ВР восени. Де логіка? Чому тоді не об’єднатись зараз?

4. Садовий перешкоджає опозиційним політикам, які критикують Порошенка, працювати із виборцями у Львові. На своєму особистому прикладі нагадую як мені не давали можливість провести прийом громадян у Львівській міськраді.

5. Для захисту інтересів Порошенка у ЦВК «Самопоміч» по своїй квоті висунула члена ЦВК Євгена Радченка. Про це стало відомо із журналістського розслідування Олександра Дубінського.

6. Відчувається що у штабів Порошенка і Садового до останніх днів був договір про ненапад. Ніхто один одного не критикував.

7. Ані кандидат Садовий, ані жоден депутат від Самопомочі не відреагував на прохання підтримати мою боротьбу проти реєстрації Порошенка кандидатом корумпованою ЦВК. Чому їм байдуже?

8. Нещодавня заява Садового про угоду, яку пропонував Порошенко в обмін на зупинення сміттєвої блокади, вказує на те, що ця угода дійсно була і вона виконувалась до лютого 2019 року. За умовами угоди «Самопоміч» лягла під БПП і це підтверджується певними визначними голосуваннями.

Але на сьогодні щось пішло не так. Мабуть Порошенко знову «кинув» свого чергового партнера і Садовий почав його критикувати.

Вимагаю у Андрія Садового зупинити гратись у піддавки з Порошенком і зробити все, щоб не допустити його у другий тур виборів взагалі!!!

Депутат Верховної Ради Віталій Купрій

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я