На голову Новини Садовий: 50 депутатів Вінницької міськради – то мають бути найавторитетніші в місті...

Садовий: 50 депутатів Вінницької міськради – то мають бути найавторитетніші в місті люди

182
0

22 серпня у Вінниці з неофіційним візитом перебував мер Львова Андрій Садовий. Неофіційність візиту була пов’язана із тим, що він тут був не як керівник міста-мільйонника на Західній Україні, а як засновник молодої політичної партії "Самопоміч". 

 22 серпня у Вінниці з неофіційним візитом перебував мер Львова Андрій Садовий. Неофіційність візиту була пов’язана із тим, що він тут був не як керівник міста-мільйонника на Західній Україні, а як засновник молодої політичної партії "Самопоміч", яка вже встигла пройти перші сходинки політичної кар’єри, набрала 6,68% на виборах депутатів Київської міської ради, й з третім результатом сформувала свою фракцію.

 

У Вінниці Андрій Садовий встиг поспілкуватися не тільки з представниками місцевої влади. Пообідді він півтори години спілкувався з громадськістю, потім із студентами Вінницького торгівельно-економічного інституту, ну а завершить очільник Львова свою поїздку до "серця Поділля" спілкуванням із вінницькими журналістами.

 

Говорив Садовий з громадськістю досить відверто. Про АТО, роль у війні нинішніх політиків та пересічних громадян, загибель львів’ян на Сході. Не приховував свої складні стосунки із львівськими "свбодівцями". Хвалився тим, що у Львові не має проблеми із колишніми регіоналами, які "розбіглися, як тільки почався Майдан й наразі повністю розсмокталися". Хвалив Садовий міську владу Вінниці, яка демонструє якісні перетворення життя у місті. Проте не давав себе протиставити діючому Президенту Петру Порошенку, як це намагалися зробити дехто з вінницьких самооборонівців.

 

 

Але, краще все це побачити та почути самому, ніж чути, що перескажуть. Тож ми публікуємо повний аудізапис виступу Андрія Содового та деякі відео фрагменти його зустрічі з громадськістю.

 

Джерело: news.vinnica

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я