На голову Новини Саакашвілі: Більшість українських політиків – прихильники «русского мира»

Саакашвілі: Більшість українських політиків – прихильники «русского мира»

115
0

За своїм менталітетом більшість українського політичного класу є прихильниками «русского мира», і вони можуть обрати саме його у принципових для України питаннях.

Про це завив голова Одеського ОДА Міхеїл Саакашвілі під час прес-конференції в Харкові напередодні третього Антикорупційного форуму.

“Це видно за їхніми будинками — тільки в Росії політики будують величезні маєтки. Тому в наших посадовців постійні проблеми із закордонною поліцією. Так само функціонує “руський мир”, — зауважив екс-президент Грузії.

Він вважає, що в Україні потрібно повністю оновити політичну систему.

Політична система України застрягла і перебуває у стагнації, нам нав’язують нові правила гри, у яких суспільство опинилось зайвим. За суспільство все вирішено, договорено і поділено, — заявив Саакашвілі.

Однак, на думку політика, українське суспільство не дасть “політичному класу, який не змінився з часів Кучми”, досягти чогось поза його спиною.

Саакашвілі прагне залучити людей до нового українського політичного класу, аби досягнути якихось змін у країні. На його думку, рух до таких змін варто починати зі сходу країни. “Харків — найголовніший центр після Києва і тут є величезний потенціал”, — наголосив голова Одеської ОДА.

Крім того, політик закликає ввести в Україні електронні декларації, адже “в Грузії таким чином в багатьох посадовців забрали майно”.

24tv.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я