На голову Новини Саакашвілі більше не грузин

Саакашвілі більше не грузин

123
0

Президент Грузії Георгій Маргвелашвілі 4 грудня підписав наказ про позбавлення Михайла Саакашвілі громадянства Грузії. Раніше з такою пропозицією виступило грузинське Міністерство юстиції. Приводом для такого рішення стало прийняття Саакашвілі українського громадянства цієї весни.

3-го листопада теперішньому губернатору Одеської області було направлено повідомлення про те, що, згідно із законодавством Грузії, він не може бути підданим ще однієї країни, і якщо він надалі не відмовиться від громадянства України, то його автоматично позбавлять громадянства його рідної країни. Протягом місяця у Саакашвілі була можливість порозумітися з теперішнім урядом Грузії і розповісти про причини свого вчинку, але він нею не скористався.

Втім, колишній грузинський президент не розгубився і відповів, що все, що зараз робить Грузія проти нього (на Саакашвілі завели кілька кримінальних справ) відбувається виключно за вказівкою Росії, оскільки російська влада намагається перешкодити йому в майбутньому знову балотуватися на пост президента країни, що пов’язано з його дружніми відносинами з Україною.

bublbe.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я