На голову Політика Рябошапка готує подання до Ради на зняття недоторканності з Суркіса!

Рябошапка готує подання до Ради на зняття недоторканності з Суркіса!

285
0

Днями Генеральний прокурор Руслан Рябошапка заявив, що має намір позбавити декількох народних депутатів імунітету до вступу в силу закону про скасування депутатської недоторканності.

У списку тих, кого Генпрокурор готується залучити до віднесеності – народний депутат від ОТЗЖ, соратник Віктора Медведчука – Григорій Суркіс.

Про це повідомило джерело в САП.

За словами співрозмовника, подання на зняття недоторканності з Суркіса буде подано до ВР до 1 листопада 2019 року. Таке рішення було прийнято ГПУ на підставі матеріалів зібраних НАБУ і після того, як САП ознайомився з “результатами” очної ставки, проведеної між екс-нардепом, колишнім главою компанії “енергомережі” Дмитром Крючковим і екс-нардепом заступник голови фракції “БПП” Ігорем Кононенко ( у справі про корупцію в енергогенеруючої компанії “Центренерго”, – ред.).

Співрозмовник при цьому відмовився коментувати деталі звинувачень на адресу Суркіса, уточнивши, що всі вони викладені в узгодженому повідомленні про підозру.

З огляду на той факт, що брати Суркіси разом з Крючковим є фігурантами справи НАБУ про розкрадання сотень мільйонів гривень “Запоріжжяобленерго”, можна вважати, що з Суркіса-старшого хочуть зняти депутатську недоторканність в рамках саме цього кримінального провадження.

Нагадаємо, Рябошака пообіцяв до кінця року зняти недоторканність відразу з декількох народних депутатів.

“Рука не здригнеться по кому завгодно, хто є в парламенті”, – сказав глава ГПУ, підкреслюючи свою незалежність від впливу різних політичних сил.

Джерело