На голову Новини Рух за Очищення від корупції обрав склад правління й офіційно розпочав роботу...

Рух за Очищення від корупції обрав склад правління й офіційно розпочав роботу (ВІДЕО)

249
0

Вчора Рух за Очищення від Корупції (скорочена назва «РОК») зібрав своїх представників аби офіційно розпочати свою нелегку роботу. Так, на засіданні було присутніх 104 громадських активіста, які вважають своїм першочерговим завданням – подолати корупцію в нашому подільському краї.

Вчора Рух за Очищення від Корупції (скорочена назва «РОК») зібрав своїх представників аби офіційно розпочати свою нелегку роботу. Так, на засіданні було присутніх 104 громадських активіста, які вважають своїм першочерговим завданням – подолати корупцію в нашому подільському краї.

 

Засіданням зацікавились не лише громадськість, а й представники служби безпеки України у Вінницькій області. За нашими скромними підрахунками їх було семеро чоловік.

Не змогли проігнорувати зібрання і представники міської влади. Зокрема директор Департаменту правової політики Вінницької міської ради Андрій Мислінський весь час фотографував учасників зборів та ретельно щось конспектував. Як в подальшому будуть використані ці конспекти, залишилось тільки здогадуватись…

Було на зборах і кілька представників районних центрів, які мають бажання в подальшому займатись боротьбою з корупцією та очищенням влади у своїх регіонах.

 

 

Розпочалось зібрання традиційно – гімном України.

 

 

Тоді ведучий заходу Валерій Козяк запропонував присутнім обрати координатором зборів громадського активіста, керівника ГО «Голос народу» Віктора Малиновського. Публіка одноголосним голосуванням підтримала кандидатуру Віктора Малиновського і дозволила йому бути головуючим на зборах.

 

В президію також увійшли відомий вінницький адвокат Валерій Палій, голова Правління Подільського Центру Прав Людини Михайло Бардин, голова Громадської Ради при обласній раді Руслана Харковенко, лідер громадської організації «Філософія серця» Юлія Грига.

Згодом активісти обрали собі голову Руху за Очищення від Корупції, ним став Віктор Малиновський, який ініціював створення РОКу та його заступника – Михайла Бардина.

 

Валерій Палій, адвокат і правозахисник, що власноручно написав більше сотні позовних заяв на відомих у Вінниці та за її межами корупціонерів, логічно очолив комітет по боротьбі з корупцією, а керівником «люстраційного» комітету, точніше комітету по очищенню влади, став лідер вінницької районної самооборони Євгеній Вовк – приватний підприємець, майданівець і волонтер.

На посаду голови комітету по фінансам було запропоновано кандидатуру Сергія Буравля, голову благодійного фонду Союзу десантників України «Українська громада», його затвердили знову ж таки одноголосним голосуванням.

Інформаційно-аналітичний відділ Руху за Очищення від Корупції дістався журналісту-репортеру, автору багатьох телевізійних програм, головному редактору газети «Наші гроші» Олегу Анісімову.

Не обійшлось в правлінні РОКу і без жінок. Так, комітет етики і безпеки очолила лідер «молодої Батьківщини» Ірина Нагорняк, а головою ревізійного комітету стала бухгалтер із 30-літнім стажем, пенсіонер, активіст київського та вінницького Майданів, активний волонтер, чию допомогу відчуває мало не весь східний фронт, Катерина Цибуліна.

 

Незважаючи на чималий правлінський склад, Віктор Малиновський наголосив, що РОК зможе існувати й активно провадити свою головну ідею – побороти корупцію, лише за умови спільної і активної роботи усіх учасників Руху.

 

 

Також головуючий зауважив, що усі члени правління мають розробити положення своїх комітетів та чітко окреслити план його роботи.

 

 

 

На завершення, голова Руху за Очищення від Корупції Віктор Малиновський, привітав усіх присутніх із створенням такої необхідної організації, подякував їм за небайдужість та закликав до активної роботи.

 

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я