На голову Новини Розведення військ біля Золотого відбулося вчасно та безпечно!

Розведення військ біля Золотого відбулося вчасно та безпечно!

232
0

Володимир Зеленський відвідав офіс Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

Президент зустрівся з головою місії Яшаром Халітом Чевіком, який розповів про виконану роботу та нинішню безпекову ситуацію в зоні проведення Операції об’єднаних сил. Зараз біля населеного пункту Золоте-4 триває демонтаж фортифікаційних споруд.

Також Яшар Халіт Чевік засвідчив відновлення процесу розведення у Петрівському, яке розпочнеться 9 листопада о 12:00.

«Попри складну ситуацію, ми здійснили розведення поблизу Золотого. Зробили все в терміни й безпечно. За це ми вдячні всім: і військовим, і ОБСЄ, і всім, хто допомагав», — наголосив Президент України.

Володимир Зеленський особисто відвідує місця, де планується розведення сил і засобів, щоб оглянути умови життя місцевих мешканців та почути їхнє ставлення до розведення.

«Ми були у Станиці Луганській. Вже до кінця листопада там закінчать міст. Потім були в Золотому. Ми бачимо, що майже всі чекають розведення і радіють, що воно заплановане», — зазначив він.

Зараз у Золотому державна влада вже вирішує проблеми інфраструктури, доступу швидкої медичної допомоги та лікарів до місцевих мешканців.

Сторони обговорили можливість допуску Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ до складних районів на непідконтрольній українській владі території Донбасу та прикордонних зон України та Росії.

Після оголошення чергового перемир’я у липні цього року значно зменшилася кількість жертв. За словами Яшара Халіта Чевіка, це є свідченням того, що за відсутності активних бойових дій цивільне населення не зазнає втрат.

Володимир Зеленський ознайомився з роботою Технічного моніторингового центру, де дистанційно проводиться цілодобове спостереження за безпековою ситуацією на лінії розмежування в зоні проведення ООС.

Джерело