На голову Новини Розведення військ на Донбасі: ватажок “ДНР” висунув Україні ультиматум

Розведення військ на Донбасі: ватажок “ДНР” висунув Україні ультиматум

86
0

Так звана ДНР буде чекати того, щоб Збройні Сили України першими відвели своє озброєння на трьох дільницях Донецької і Луганської областей.

Про це заявив ватажок “ДНР” Олександр Захарченко, передають“Новости Донбасса”.

“Все одно будемо дивитися, як Україна буде виконувати. Ми цього разу граємо в іншу гру: спочатку нехай Україна відтягне свої підрозділи, потім – ми”, – сказав Захарченко.

За його словами, підписання Рамкової угоди в Мінську про розведення сторін є “жестом доброї волі”, а сам документ допускає обставини, за яких угода може бути розірвана.

“Варіант, що ми не будемо відводити (озброєння. – Ред.) – перший – якщо Україна не виконуватиме домовленості, які сама підписала”, – сказав Захарченко.

Він також заявив, що на лінії зіткнення тривають обстріли, які назвав “провокаційними”.

“Про фактичне перемир’я, я вам скажу чесно, що його насправді немає. Стрілецькі бої як тривали, так і тривають. Так, знизилися обстріли артилерії і мінометів, але вони до сих пір присутні. Це підтверджують недавній обстріл Зайцевого, це – сьогоднішній обстріл “промзони”, – сказав Захарченко.

Організація з безпеки і співробітництва в Європі оприлюднила повний текст Рамкової рішення Тристоронньої контактної групи про розведення сил і військової техніки на Донбасі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я