На голову рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ Розтратив 22 мільйони! Судитимуть екс-голову Держслужби у справах ветеранів!

Розтратив 22 мільйони! Судитимуть екс-голову Держслужби у справах ветеранів!

487
0

Слідчі ДБР завершили досудове розслідування щодо екс-керівника Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, підозрюваного у сприянні привласнення 22 мільйонів гривень, призначених для реабілітації військових!…

Слідчі теруправління ДБР, розташованого в Києві, скерували обвинувальний акт до суду щодо колишнього керівника Держслужби у справах ветеранів.

Слідчі ДБР завершили досудове розслідування щодо екс-голови Держслужби у справах ветеранів.

ДБР

За повідомлення правоохоронців, у 2015 році Держслужба уклала договори з суб’єктами господарювання про фінансування з бюджету психологічної реабілітації постраждалих учасників АТО.

Проте, інформація, зазначена в актах, щодо кількості учасників АТО, які нібито пройшли психологічну реабілітацію, була завідома неправомірна.

Колишній голова Держслужби затвердив недостовірні документи, чим сприяв привласненню 22 мільйонів гривень.

Екс-керівник підозрюється у службовій недбалості, яка спричинила тяжкі наслідки.

У разі доведення вини, йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років.

Нагадуємо:

  • У квітні 2019 року слідчі ДБР повідомили про підозру екс-голові Держслужби у справах ветеранів за фактом службової недбалості, яка спричинила привласнення понад 22 млн грн держбюджету, виділених для реабілітації військових.