На голову Новини Розшукуються успішні громадські ініціативи!

Розшукуються успішні громадські ініціативи!

190
0

 Конкурс на кращу історію успіху громадського почину оголошується в межах ІІІ Форуму з організаційного розвитку, який відбудеться 3-4 грудня в м.Києві, у НСК “Олімпійський”.

 Конкурс на кращу історію успіху громадського почину оголошується в межах ІІІ Форуму з організаційного розвитку, який відбудеться 3-4 грудня в м.Києві, у НСК “Олімпійський”.

 

Сьогодні, як ніколи, громадські та благодійні організації потребують натхнення та віри у те, що їхні старання – не марні. І саме сьогодні, як ніколи, суспільство щодня готове надати сотні доказів, що об’єднані зусилля громадських активістів, благодійників і волонтерів здатні творити дива. Знаєш такий приклад? Тоді цей конкурс – для тебе!

Ми шукаємо переконливі історії про те, як громадська ініціатива змогла досягти успіху, не дивлячись на всі перешкоди, відчай, зневіру та безгрошів’я. Ми шукаємо тих, хто зміг об’єднати довкола свого проекту людей, рухомих любов’ю та самопожертвою. Ми шукаємо проекти та ініціативи, про які треба розповісти усій Україні, з яких треба брати приклад і про які не можна забувати.

Темою ІІІ Форуму організаційного розвитку обрано «Культура миру: як громадські організації можуть розвинути свої спроможності діалогу та лідерства змін для розбудови і утвердження культури миру в Україні». Тож особливу увагу просимо звертати саме на ті проекти та ініціативи, які знаходяться у дотичному контексті. Однак це зовсім не означає, що номінація інших є недоречною!

Конкурс відбуватиметься у два етапи. На першому етапі буде зібрана та структурована інформація про номінантів. На другому – проведене відкрите он-лайн голосування на порталі http://ngomarket.org.ua Переможці голосування будуть запрошені до презентації своїх проектів у ході ІІІ Форуму з організаційного розвитку, участь в якому братимуть міжнародні та українські донорські організації, бізнес-компанії, уряд, громадські та благодійні організації з усієї України та зарубіжжя. Також переможці матимуть змогу отримати грант для зміцнення організаційної спроможності поза конкурсом і можливість безкоштовно здійснити оцінку рівня організаційного розвитку своєї організації.

На численні прохання прийом заявок продовжено до 5 листопада 2014 року включно. Для того, аби подати заявку, необхідно заповнити он-лайн форму. Подати заявку можна анонімно. Не забороняється подавати заявку на ті ініціативи, у реалізації яких заявник брав безпосередню участь.

З питаннями щодо конкурсу або ІІІ Форуму з організаційного розвитку можна звертатися до офісу ЄДНАННЯ, організації що адмініструє Форум, за телефоном у Києві 044 201 01 60

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я