Економіка Розпродаж народних багатств України триває! Операція мала приватизація!!!

Розпродаж народних багатств України триває! Операція мала приватизація!!!

383
0

Україна офіційно визнана найбіднішою країною Європи! А все тому, що уряд роками розпродує різним олігархам загальнонародні багатства: надра, нафту, газ, родовища мінералів, різне майно… Мешканці країни десятиріччями все це накопичували, а сучасні горе-реформатори розпродадуть за кілька років!!! Влада надурила людей із ваучерною приватизацією, а тепер ця…

Із моменту старту малої приватизації восени 2018 року до бюджетів країни усіх рівнів надійшов 1 мільярд гривень. А ви їх бачили? Відчули на власному житті?… То ДЕ ці мільйони?

Про це у Facebook написав міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко.

За його словами, за 9 місяців у системі Prozorro.Продажі проведено 808 аукціонів, на яких продано 552 об’єкти державної власності.

Зокрема, продаж об’єктів нерухомого майна приніс 826 мільйонів гривень, майнових комплексів – 103 мільйони, корпоративних прав – 101 мільйон.

Також, зазначив міністр, було продано транспортного обладнання на 29,5 мільйонів, промислової техніки на 10 мільйонів і багато іншого…

Саєнко розповів також про “рекорди” малої приватизації.

Так, найдорожчий успішно проданий лот коштував 57 млн грн – це пакет акцій “Тернопільського радіозаводу “Оріон”.

Найдорожчий виставлений лот – 50 млн грн за приміщення у Львові на площі Ринок загальною площею 481 кв. м.

Найбільше зростання ціни – на 80000% – за господарське приміщення загальною площею 65 кв. м у Хмельницькій області.

Водночас міністр зазначив, що велика приватизація “все ще заблокована судом”…

Ви зрозуміли головну мету цього корумпованого уряду Гройсмана? Розпродати ВСЕ!!!

Це свідчить, що прозорий процес, який був розпочатий урядом, Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Фондом державного майна спільно з нашими міжнародними партнерами точно не всіх влаштовує”, – підкреслив він.

І назвав “безпрецедентним” випадок, коли уряд і Фонддержмайна внаслідок судового рішення із забезпечення позову позбавлені можливості розпочати пошук і залучення інвестицій у держсектор.

Ща перший квартал 2019 року від приватизації надійшло 184 мільйона гривень — у 5,4 рази більше, ніж за відповідний період минулого року. Станом на початок квітня поточного року було продано державного майна на суму майже в 450 мільйонів гривень.

Раніше у Фонді держмайна назвали боржників із передачі підприємств на приватизацію, серед яких — Кабінет міністрів, 5 міністерств і кілька держпідприємств.

А ОСЬ ХТО отримав ці грошики…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я