На голову Економіка Розпочаті Гройсманом крадіжки земель та нерухомості Вінниці «УСПІШНО» продовжує Моргунов !!!

Розпочаті Гройсманом крадіжки земель та нерухомості Вінниці «УСПІШНО» продовжує Моргунов !!!

309
0
Вінниця #корупційна НЕмовчить.
Розпочаті Гройсманом крадіжки земель та нерухомості Вінниці «УСПІШНО» продовжує Моргунов !!!
Незміг не висловити свою думку про рішення Вінницкої міськ ради про продаж підвалів співласників будинків.
Рішення принято незважаючи на рішення та роз’яснення конституційного суду України, що «власниками підвалів, чердаків, сходів, калясочних тобто зон для спільного користування є СПІВЛАСНИКИ будинку».
Це КОРУПЦІЯ Моргунова !!!
Чому це робиться і хто вигодо набувач цієї корупційної схеми ? Розповім на прикладі Гройсмана «реформатора» колишнього мера Вінниці.
Було колись у Вінниці коперативне житло, це коли люди не чекали державних безкоштовних квартир а будували кооперативні будинки за свої гроші в СССР. Це коли місто та держава немала ніякого відношеня до цих будинків а ЖЄК обслуговував за гроші співласників будинків.
І тут «реформатору» Гройсману «прийшла ідея» «скасувати» коперативні будинки тобто позакривати юридичні особи та перевести в комунальну власність, доречі це тільки одна Вінниця «додумалась» Тобто рішенням міськ ради забрали приватну власність людей. Навіщо це зробив (ВКРАВ) Гройсман може хтів допомогти співвласникам будинків ?
Відповідь не забарилась через три місці рішенням міськ ради була забрана калясочна в колишньому кооперативному будинку по вулиці Космонавтів для бухгалтерки ЖЄКу.
Ну може вкрадена власність допомогла знайти житло «бездомні» жінці ? Ні вона там не жила і дня а продала колясочну за 15000 $ сім`ї , яка там живе досі.
Як вам пов`язані корупцією ЖЄКи, улічкоми, міськ рада у Вінниці ?
А скільки землі та нерухомості комунальної продано по схемах Гройсмана ?
А ви думаєте звідки шалені статки Гройсмана- Моргунова?
Пишіть свої «історії» коменти
#ГолосНароду #Вінниця
#влада #міськрада #гройсман #корупція #ДБР