На голову Економіка Розпочаті Гройсманом крадіжки бюджету Вінниці «успішно» продовжує мер Сергій Моргунов!

Розпочаті Гройсманом крадіжки бюджету Вінниці «успішно» продовжує мер Сергій Моргунов!

1205
0
13 мільйонів бюджетних гривень вирішили роздати в 2020 році перед виборами депутати Вінницької міської ради. На прикладі лише трьох цифр із Рішення Вінницької міської ради про бюджет Вінницької міської ОТГ на 2020 рік ви побачите, чого варті гучні заяви міських чиновників про ефективність управління містом, турботу про вінничан та Вінницю.Лише три цифри, які скажуть про стан вінницької економіки більше, ніж усі репортажі провладних ЗМІ разом узяті…
Кожному вінничанину та вінничанці, що прочитають цей матеріал до кінця, стане неприємно… Можливо, ви відчуєте себе обманутими та непотрібними своєму місту.
Депутати Вінницької міської ради звикли, що вінничани абсолютно не контролюють статті бюджету міста. Жителі поняття не мають, скільки вінницька громада отримує коштів і скільки витрачає. Ми впевнені, що навіть загальну суму бюджету Вінницької міської ОТГ знає не більше 3% мешканців (в основному, це самі чиновники).
Тому вінничанам буде цікаво дізнатися, що на 2020 рік рішенням Вінницької міської ради закладено 13 003 361 гривень на матеріальну допомогу вінничанам за пропозицією секретаря, членів виконкому та депутатів Вінницької міської ради.
Виходить, що депутати самі собі виділяють кошти з міського бюджету, щоб самим же розподіляти їх як матеріальну допомогу? Як в цивілізованому світі називається така практика?
Можливо, прихованим підкупом виборців…
Саме так. Якщо у міста є певні цільові програми — гроші потрібно направляти по цільовому призначенню, а не фінансувати коштами платників податків свої передвиборчі проекти. Звертаємо увагу ЗМІ, правоохоронних та антикорупційних органів на цю схему з явними ознаками корупції.
Друга цифра, яка має зацікавити вінничан — 8 917 043 гривні Вінницька міська рада в 2020 році направить на фінансування комунального закладу “Центр концертних та фестивальних програм”. Це той самий комунальний заклад, що підпорядкований Департаменту культури Вінницької міської ради та його директору Максиму Валерійовичу Філанчуку. Саме його жінка Наталія в минулому році отримала на новостворені компанії замовлень на 700 тисяч гривень від КЗ “Центр концертних та фестивальних програм”.
Що отримав за цей очевидний злочин Максим Філанчук? Догану від мера Вінниці Сергія Моргунова. Краще треба приховувати корупцію, Максиме Валерійовичу! Тоді доган не будете отримувати.
Підсумок. 13 003 361 гривню депутати виділили самим собі, щоб забезпечити можливий підкуп виборців, ще 8 917 043 гривні депутати направили на забезпечення концертів, фестивалів, танців, без яких у Вінниці не відбувається жодна передвиборча кампанія.
Це в додачу до більше 27 мільйонів на провладний телеканал “ВІТА” та радіостанцію “Місто над Бугом”, а ще 7,6 мільйонів на депутатку Панчук з її агітаційними “квартальними комітетами”.
Це вже більше 50 мільйонів гривень на статті витрат, які викликають величезні сумніви в їх ефективності та отримувачами яких є безпосереднє оточення мера міста.
Відкриваємо додаток про доходи до Рішення Вінницької міської ради про бюджет Вінницької міської ОТГ. Уважно читаємо пункт “Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності”.
Який річний дохід отримує вінницька громада від здачу в оренду комунальної власності міста ефективними менеджерами? 10 800 000 гривень.
Ось тепер можете відчути себе, ким завгодно, але не людьми, яких хоча б елементарно поважають місцеві чиновники.
На ведення пропагандиської кампанії депутатами Вінницької міської ради виділено в 5 разів більше грошей, ніж зароблено вінницькою громадою за рахунок здачі в оренду комунального майна!!!
Для порівняння річний об’єм фінансової допомоги ГО “Вінницька територіальна первинна організація Українського товариства сліпих” — 18 900 гривень. Це в 37 разів менше, ніж вивів грошей на свою дружину в 2019 році директор Департаменту культури Максим Філанчук. В 2017 році Максим Валерійович був визнаний переможцем конкурсу “Посадова особа виконавчих органів Вінницької міської ради – 2017” в номінації “Креативність”. А в 2018 визнаний “Людиною року-2018” в номінації “Діяч культури та мистецтва року”…
До речі…
Згідно даних міністерства фінансів, за керування урядом Гройсманом, зовнішній борг України збільшився аж в 4 рази!!! А хіба країна стала жити краще хоча б вдвічі?