Субота, 8 Травня, 2021
На голову Політика Розкрито цинічну брехню Порошенко про Зеленського: скільки ця людина може брехати і...

Розкрито цинічну брехню Порошенко про Зеленського: скільки ця людина може брехати і провокувати?

650
0

У мережі порівняли фото молодих Порошенка і Путіна: кого нагадали ...

Журналісти розкрили чергову цинічну брехню олігарха Порошенко.

Українці шоковані лицемірством олігарха і ніхто не може порозуміти, як можна бути настільки брехливим і як можна настільки сильно зневажати народ України.

Сьогодні олігарх Порошенко збирає вже 20 за рік майдан проти того, що сам підпиасав 5 років тому назад.

Порошенко публічно звинуватив Зеленського в державній зраді і заявив, що Зеленський не мав права давати наказ про припинення вогню на Донбасі, хоча цинічний брехун забув, що він віддав такий же наказ в 2015 році!

Тоді олігарх заявив, що це перемога світового масштабу! Що гетьман Порошенко змусив Путіна припинити вогонь на Донбасі, а сьогодні заявляє, що Зеленський не мав права такого робити.

Ось відео, як Порошенко віддав наказ  припинити вогонь на Донбасі в 2015 році:

Цинічне брехло сьогодні заявляє, що він буде захищати народ від “зеленої влади”, хоча 5 років тому віддав такий же наказ – припинити стріляти.

Сьогодні вся країна зрозуміла, що цинічний брехун Порошенко переслідує тільки одну мету – захоплення державної влади на брехні, маніпуляціях і нечуваному досі лицемірстві.Порошенко готовит переворот - сеть насмешила смс депутата от Слуги ...

Наші джерела в СБУ стверджують, що угрупування Порошенко готує криваві провокації для зірвання мирних переговорів по Донбасу.

Маніпулятивними та відверто брехливими заявами вони хочуть заманити простих людей у пастку і як на майдані 2013-2014 року спровокувати криваву бійню.

Порошенко не хоче, щоб в Україні закінчувалась війна. Вся його політика будувалась виключно навколо брехні, війни і крові простих українців.Самые смешные мемы недели: путч Порошенко, не трогайте Авакова ...

Він ніколи не пробачить собі, якщо Зеленський зможе закінчити цю прокляту війну.

Джерело

#влада #зеленський #порошенко #НБР