На голову Новини Роз’яснення питання про укладання договорів на надання послуги (водопостачання) підприємством «Водоканал»

Роз’яснення питання про укладання договорів на надання послуги (водопостачання) підприємством «Водоканал»

168
0

Шановні мешканці багатоквартирних будинків З метою забезпечення захисту прав пенсіонерів та малозабезпечених громадян нашого міста від грабунку, виникла необхідність роз’яснення питання про укладання договорів на надання послуги (водо-постачання) підприємством «Водоканал».

Згідно Закону України «Про житлово-комунальніпослуги», затвердженої “типової угоди” постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630 та Правилами надання послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення.

І це є істотні умови для «Вінводоканалу» і тому підприємство, яке надає послугу не може змінювати умови договору в односторонньому порядку. Договір не може містити умов, що вводять додаткові види оплати послуг, які не передбачені типовим договором на надання житлово-комунальних послуг,затверджених вище зазначеною постановою КМУ №630. Разом з тим повідомляємо, що в тариф на надання послуги з водопостачання входить:

1. обслуговування та ремонт загально-будинкових мереж водопостачання та водовідведення;

2. встановлення лічильників;

3. контроль за строками їх повірки а також повірка та пломбування лічильників

Вище перелічені роботи здійснюються підприємствами, які надають послугу водопостачання без додаткової оплати. Тому перед тим як підписати договір на надання послуг – порадьтеся з юристом, дітьми та близькими аби не бути ошуканим недобросовісними чиновниками та ділками.

Завжди раді вам допомогти і бути на захисті ваших інтересів Школа старших по будинку “Голос народу” , тел: 67-10-96

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я