На голову Новини Росія заборонила кримським татарам використовувати український прапор

Росія заборонила кримським татарам використовувати український прапор

180
0

 Жалобний мітинг кримських татар з нагоди 70-ї річниці депортації відбудеться, але без української символіки.

 Жалобний мітинг кримських татар з нагоди 70-ї річниці депортації відбудеться, але без української символіки.

Влада таки дозволила Меджлісу його провести за умови, що зібрання проходитиме лише під кримськотатарськими прапорами, повідомляє «ТСН».

У Меджлісі запевняють – домоглися, щоби і російських триколорів на мітингу не було. Але не буде й українських. Гімн України теж не лунатиме.

"На мітингу використовуватиметься винятково символіка кримськотатарського народу. Тобто буде лунати кримськотатарський національний гімн і будуть кримськотатарські національні прапори. Ми просимо всіх співвітчизників із розумінням поставитися до цього рішення, оскільки в цій складній ситуації, на мій погляд і погляд Меджлісу, це найбільш такий оптимальний підхід до проблеми", – прокоментував ситуацію член Меджлісу Нариман Джелял.

Центр Сімферополя 18 травня мають звільнити від самооборонівців, щоб запобігти провокаціям та конфліктам.

Невідомо, чи буде присутній на жалобному заході лідер народу Мустафа Джемілєв. Дисидента, який провів у радянських таборах 15 років саме через боротьбу за повернення кримських татар на батьківщину, самопроголошена кримська влада оголосила персоною нон-ґрата в Криму та Росії. 3 травня Джемілєва не пустили на півострів. А кримських татар, які влаштували акції протесту, прорвали блокпост на кордоні та перекрили траси, нині масово судять.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я