На голову Новини Росія втратила $100 млрд через санкції ЄС і США – Нємцов

Росія втратила $100 млрд через санкції ЄС і США – Нємцов

164
0

 Санкції, які до цих пір проводила Європа і Америка, носили, скоріше, символічний характер, однак навіть вони призвели до відтоку 100 млрд доларів США з РФ.

 Санкції, які до цих пір проводила Європа і Америка, носили, скоріше, символічний характер, однак навіть вони призвели до відтоку 100 млрд доларів США з РФ.

Про це він сказав в ефірі телеканалу «Україна» російський опозиціонер Борис Нємцов, передає «УНН».

«Вони боляче били по друзях Путіна олігархах-мільярдерах. Тобто створювали навколо Путіна неприємну знервовану атмосферу, але, тим не менш, вони лише побічно вдаряли по російській економіці. Вдаряли вони таким чином: гроші «тікали» з Росії. За перший квартал, за оцінками експертів, пішло більше 50 млрд дол, за перше півріччя «втече» більше 100 млрд доларів. Це дуже погано, тому що це призводить до економічної кризи, спаду, бюджетного дефіциту. На регіональному рівні дикий бюджетний дефіцит: не вистачає ліків навіть для важкохворих, не будуються дороги, не ремонтуються будинки. Зростають тарифи і ростуть ціни. Це все результат символічних санкцій», – сказав він.

Нємцов впевнений в тому, що найболючіші санкції треба вводити не проти «Роснефти» або «Газпрому».

«Найболючіші санкції – це санкції проти банківської системи Путіна. Я думаю, що ці санкції ніколи не будуть введені Європою. Ці санкції можуть бути введені США, якщо Путін дасть вказівку ввести регулярні війська на територію України», – підкреслив він.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я