Новини Росія поводиться як ворог для цивілізованої спільноти – генерал НАТО

Росія поводиться як ворог для цивілізованої спільноти – генерал НАТО

215
0

 В Північноатлантичному Альянсі оцінюють дії Росії в рамках її агресії проти України як ворожі для цивілізованої спільноти.

 В Північноатлантичному Альянсі оцінюють дії Росії в рамках її агресії проти України як ворожі для цивілізованої спільноти.

Це зазначив у Вашингтоні під час зустрічі з іноземними журналістами командувач наземними військами НАТО (LANDCOM) генерал-лейтенант Фредерік Ходжес, передає «Укрінформ».

«Що стосується Росії і України, то Росія, цілком очевидно, поводиться як ворог. Її дії з незаконної анексії Криму та дестабілізації на сході України, чітко суперечать тим цілям, які ми всі відстоюємо», – наголосив генерал.

Він зауважив, що генеральний секретар Альянсу Андерс Фог Расмуссен і головнокомандувач об’єднаними силами НАТО у Європі генерал Філіп Брідлав надали неспростовані докази того, що за діями сепаратистів у східній Україні стоїть Російська Федерація.

«У цьому зв’язку наша штаб-квартира виконує узгоджені заходи для того, щоб упевнити країни, які знаходяться найближче до потенційної загрози: Естонію, Латвію, Литву, Польщу, Румунію, Болгарію – в тому, що інші члени НАТО виконають свої зобов’язання за 5-ю статтею. Не існує жодних сумнівів, що ми це зробимо», – наголосив представник командування НАТО.

У цьому зв’язку він поінформував, що Альянс уже збільшив кількість літаків, які беруть участь в операціях повітряної поліції над країнами Балтії. Крім того, більше літаків патрулюють простір над Чорним морем та країнами Східної Європи. Проводяться навчання в Чорному морі, зокрема, операція «Бриз», у якій бере участь найбільша за останній час кількість кораблів НАТО в цій акваторії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я