На голову Новини Росія посилила покарання за сепаратизм

Росія посилила покарання за сепаратизм

113
0

 У Росії збільшили термін ув’язнення за заклики до сепаратизму на рік – із 3 до 4 років.

 У Росії збільшили термін ув’язнення за заклики до сепаратизму на рік – із 3 до 4 років.

Як повідомляє російське видання РІА «Новости», Рада Федерації на засідання схвалила закон, що посилює кримінальну відповідальність за публічні заклики до сепаратизму.

До Кримінального кодексу РФ вносяться зміни і встановлюється відповідальність за публічні заклики до сепаратизму у вигляді штрафу від 100 тис. рублів (близько 3 тис. дол.) до 300 тис. рублів (близько 9 тис. дол.), або у розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період від одного року до двох років, або у вигляді примусових робіт на строк до трьох років, або арешту на термін від 4 до 6 місяців, або у вигляді позбавлення волі на строк до 4 років (замість 3 років).

За заклики до сепаратизму, здійснених з використанням ЗМІ, зокрема Інтернету, передбачено покарання у вигляді обов’язкових робіт на строк до 480 годин з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

4 липня цей закон ухвалила Державна дума РФ.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін активно підтримує сепаратизм в Україні визнаючи самопроголошені Луганську та Донецьку псевдореспубліки, а також так звану «Новоросію».

Також, Росія досі не засудила дії терористів на Донбасі, у той час, як підтримувані російською стороною незаконні збройні формування вбивали українських громадян під час оголошеного перемир’я.

Окрім цього, Росія продовжує постачати зброю терористам на сході України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я