На голову Новини Російського опозиціонера Навального арештували на 15 діб і присудили 20 тис. рублів...

Російського опозиціонера Навального арештували на 15 діб і присудили 20 тис. рублів штрафу

225
0

Тверський суд Москви призначив опозиціонеру Олексію Навальному покарання у вигляді 15 діб адміністративного арешту за непокору співробітникам поліції під час затримання на несанкціонованій масовій акції в центрі російської столиці

Таким чином, суд визнав Навального винним у непокорі законному розпорядженню співробітника поліції, пише zaxid.net з посиланням на «Інтерфакс».

Раніше в понеділок суд визнав Навального винним в організацію масового несанкціонованого мітингу і призначив штраф у 20 тисяч рублів.

Сам Навальний не визнав провину у вчиненні опору поліцейським.

«Свою провину в цьому не визнаю. Я завжди виконую законні вимоги поліцейських», – сказав Навальний в суді.

Захист Навального просив перенести засідання на наступний день. «Ми цей матеріал не бачили, у нас немає часу підготуватися, і таким чином порушується право Навального на кваліфікований захист», – сказала захисниця опозиціонера Ольга Михайлова, але суд відмовився задовольнити її клопотання. У зв’язку з цим опозиціонер і його адвокат заявили судді відвід, який вона відмовилася взяти.

«26 березня 2017 року в Москві Навальний, будучи організатором публічної акції в складі групи осіб в кількості 4 тисяч, на вимогу співробітників поліції припинити свої дії відмовився, почав вириватися і став відбивався руками і ногами, намагаючись створити метушню», – оголосила матеріали справи суддя Олеся Орєхова.

Масові акції проти корупції, приводом для яких стало розслідування Навального про «таємну імперію» Дмитра Медведєва, пройшли 26 березня в десятках міст Росії. Поліція затримала щонайменше 1030 учасників мітингу, включаючи Навального.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я