На голову Новини Російські танки вторглися в Молдову

Російські танки вторглися в Молдову

141
0

Російські військові у серпні проводили маневри в невизнаному Придністров’ї, де відпрацьовували відсіч українським та молдовським силам, й вдерлися на територію Молдови.

Про це повідомляє Deutsche Welle. Танки РФ форсували Дністер й перешли на правий берег річки, щоб імітувати напад умовного противника. Це фактично означало, що російські війська незаконно й без попередження перетнули кордон Молдови, пише Знай

Після цього випадку викликали військового аташе Росії, який мав дати пояснення. Але той заявив міністру оборони Молдови Анатолу Шалару, що нього інший порядок денний й ця зустріч не входить в його плани.

Колишній посол Молдови в США Ігорь Мунтяну наголосив, що МЗС має негайно призупинити візи всіх російських військових, які брали участь в незаконних маневрах. Військового аташе, за його словами, слід оголосити персоною нон грата й вигнати з Молдови протягом 24 годин.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін накопив велику кількість військових підрозділів й готовий їх використати, незважаючи на жодні санкції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я