На голову Новини Росія і Туреччина за крок до гарячого конфлікту, — британські ЗМІ

Росія і Туреччина за крок до гарячого конфлікту, — британські ЗМІ

178
0

Відносини між Росією та Туреччиною різко погіршуються. І їхнє протистояння у Сирії (країни підтримують різні сторони конфлікту), загрожує перерости в пряме зіткнення.

а цьому наголошують більшість відомих британських видань, пише Дождь.

Так, журналісти Financial Times переконують, що Москва і Анкара перейшли від підтримки сторін конфлікту в Сирії до нападів на тих, з ким воюють їх союзники. Як коментують ситуацію англійські дипломати, Росія намагається підірвати авторитет НАТО, йдучи на загострення конфлікту з Анкарою.

“Путін не на жарт розлючений Туреччиною. Ситуація дуже серйозна”, — цитує The Financial Times думку одного з чиновників ЄС.

The Guardian пише, що Туреччина і Росія хочуть наблизити вирішальну фазу в сирійському конфлікті. Так, військові успіхи курдів при підтримці Росії не на жарт турбують як сирійських повстанців, так і Туреччину, яка заявляла, що ніколи не дасть курдам контролювати свій кордон з Сирією.

Тому успіхи курдів змушує неабияк нервувати і лютувати Туреччину.

Нагадаємо, як заявив російський військовий аналітик Павло Фельгенгауер, Росія готується до великої війни з Туреччиною і почала розгортання сил і засобів для цього.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я