На голову Новини Роман Труба (ДБР) гальмував рішення місцевих рад Львівщини на підтримку Євромайдану!!!

Роман Труба (ДБР) гальмував рішення місцевих рад Львівщини на підтримку Євромайдану!!!

175
0

Чинний директор Державного бюро розслідувань Роман Труба гальмував рішення місцевих рад Львівщини на підтримку Євромайдану оскарженням їх у суді! Ось вам і “чесний борець” з корупцією!!!

Про це в четвер, 27 червня, інформує Bihus.Info.

Під час Революції Гідності місцеві ради Львівщини прийняли низку політичних рішень на підтримку Євромайдану. Тоді як Труба, який на той час працював прокурором у Львівській області, ці рішення оскаржував!!!

Зокрема, він вимагав скасувати рішення Лисиничівської сільської ради про “неприпустимість відмови від євроінтеграції”, оскільки, на його думку, зовнішня політика і міжнародні відносини – не в межах її повноважень.

Крім того, як зазначають журналісти, прокурор оскаржив рішення кількох рад підтримати резолюцію Євромайдану і заборонити Януковичу підписувати угоду про Митний Союз.

А після перемоги Революції Гідності Труба відкликав усі свої позови, які ще не розглянув суд. Перефарбувався одразу, хамелеон!

Нагадаємо:

  • 16 листопада 2017 року директором Державного бюро розслідування конкурсна комісія обрала Романа Трубу.
  • 22 листопада 2017 року президент Петро Порошенко підписав указ про призначення Труби директором ДБР.
  • 27 червня президент Володимир Зеленський підписав указ, яким визнав склад комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора ДБР.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я