На голову Новини Річниця Великої Перемоги

Річниця Великої Перемоги

232
0

9 травня Україна відзначила річницю Перемоги у Великій Вітчизняній Війні 1941 – 1945 р.р. Урочисті заходи відбулись практично в усіх населених пунктах нашої держави. Осторонь святкувань не лишалась і Вінницька область. В сквері Козицького відбувся масштабний мітинг-реквієм з нагоди 66-ї річниці Великої Перемоги. Пам’ять радянських воїнів вшанували представники обласної влади, політичних партій, громадських організацій та трудових колективів.

 ВІДЕО 

 

9 травня Україна відзначила річницю Перемоги у Великій Вітчизняній Війні 1941 – 1945 р.р. Урочисті заходи відбулись практично в усіх населених пунктах нашої держави.

Осторонь святкувань не лишалась і Вінницька область. В сквері Козицького відбувся масштабний мітинг-реквієм з нагоди 66-ї річниці Великої Перемоги. Пам’ять радянських воїнів вшанували представники обласної влади, політичних партій, громадських організацій та трудових колективів.

Наш край заплатив високу ціну за перемогу над фашистським агресором. За час окупації Вінниччини гітлерівці спалили 17 сіл, розстріляли та замордували близько 200 тисяч мирних громадян, близько 46 тисяч військовополонених, та більше як 60 тисяч молодих подолян насильно вивезли на примусові роботи. На Вінниччину з фронтів Великої Вітчизняної війни не повернулись майже 160 тисяч наших земляків.

Активну участь в мітингу-реквієму взяли представники Незалежної профспілки «Голос народу» якими була сформована окрема колона підчас урочистої ходи по вул. Соборна м. Вінниця. Під прапорами незалежної профспілки об’єднались не тільки ветерани Великої Вітчизняної Війни, але й студентська молодь та представники малого і середнього бізнесу.

На завершення святкування річниці великої перемоги відбувся яскравий салют, за яким спостерігали сотні вінничан на гостей міста.
 

Святковий настрій не змогли зіпсувати ані будівельний паркан поблизу міськвиконкому, якій ніби навмисно поставили на центральній вулиці міста в переддень свята, ані низький рівень організацій заходів яким в черговий раз відзначилась міська влада.

 

 Фотозвіт свята

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я