На голову Новини Річниця ГО "Голос народу – до демократії через право". Підсумки. ФОТО

Річниця ГО "Голос народу – до демократії через право". Підсумки. ФОТО

195
0

 Громадська Організація "Голос народу – до демократії через право" відсвяткувала свою першу річницю. Голова ГО підбив підсумки виконаної роботи

 

 

Матківський Валентин Георгійович розповів про важкий рік для організації. За цей час про "Голос народу" дізнались в усіх місцевих інститутах влади. Безумовно все ця "слава" дісталась організації завдяки активній позиції її членів – старших по будинках. 

 

 

"Особливо ми наробили "шелесту" в міській раді, адже та купа заяв, скарг та звернень, які ми надіслали на ім’я міського голови Гроймана В.Б. не могла залишити нас поза увагою влади. В зв’язку з такою активною нашою діяльністю нам навіть запропонували збиратись там, у міській раді, де нас чекав технологічно оснащений офіс і потрібні працівники… Але ж ми то знаємо, що таким чином вони просто намагаються заткнути нам рот" – заявив Матківський В.Г.

 

 

Йти в новий, запропонований міською владою, офіс громадська організація категорично відмовилась, бо не хоче підлаштовуватись під "гройсманівські порядки" .

 

 

Про одне тужить громада – про них майже не знає населення Вінниці.

 

 

На юбілейному зібранні вирішили випускати свою газету, хоча б раз в три місяці, все для того, аби громадськість дізналась про їхню діяльність та підключалась до їхнього колективу.

 

 

Громадська організація "Голос народу – до демократії через право"  не дає спокою своїми зверненнями й скаргами на роботу місцевої влади й Верховній Раді та її очільникам.

 

 

Старші по будинкам, які щочетверга приходять сюди (м.Вінниця, вул. Соборна, 52) вчитись як правильно себе поводити у тих чи інших неправомірних діях з боку ЖЕКів та міської влади, стверджують що зібрання їм справді допомагають та сприяють у вирішенні багатьох критичних питаннях.

 

 

 

Малиновський Віктор Васильович усіляко сприяє розширенню "Школи старших по будинкам" та завжди вносить слушні корективи у її роботу.

 

 

На ювілейне зібрання прийшов й депутат Вінницької обласної ради Свитко Сергій Михайлович, який не одноразово допомагав членам організації та особисто звертався до влади від їх імені та імені жителів міста у тих чи інших питаннях.

 

 

І звісно ж, по завершенню зібрання – невеликий святковий бенкет. 

 

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я