На голову Сфера ЖКГ РГК олігарха Фірташа проти “Нафтогазу”: ХТО бреше?

РГК олігарха Фірташа проти “Нафтогазу”: ХТО бреше?

333
0

Уряд Гройсмана явно не в змозі впоратися зі свавіллям у сфері ЖКГ! Після НЕЗАКОННИХ донарахувань у платіжках за газ облгази “Регіональної газової компанії” Дмитра Фірташа почали відключати будинки від газопостачання під приводом технічного обстеження мереж, аби отримати додаткові кошти від споживачів!

В свою чергу Група “Регіональної газової компанії” спростувала інформацію “Нафтогазу” про те, що облгази олігарха Фірташа почали незаконнві відключення, назвавши її “черговим фейком”…

Про це заявила НАК “Нафтогаз-України” у Facebook.

Як зазначили у “Нафтогазі”, “перевіряти труби цілком нормально та необхідно”. Проте назвали суто технічний процес облгазів до цього – “творчим”.

“Аби відновити газопостачання, газовики вимагають данину близько 1000 гривень із кожної квартири. Із них 500 гривень, начебто, за обслуговування колонки, яке вони навіть не проводили”, – підкреслили у “Нафтогазі”.

Також, зазначили у НАК, газовики обіцяють за наявності боргів не відновлювати газопостачання.

“Але більшість цих боргів сформовані через скандальні газові коефіцієнти, які донараховують облгази групи РГК”, – прокоментували у НАК

І додали, що нарахування таких коефіцієнтів не визнають в уряді та в НКРЕКП, тож “люди і не мають платити зайве”.

“Але фірташевські облгази вперто продовжують нараховувати незаконні борги майже по всій країні. А тепер ще вдаються до силових методів — перекриття труби”, – зазначили у НАК.

Фахівці висловили переконання, що такі дії облгазів – незаконні.

“Облгази відверто грабують населення, вдаючись до шантажу”, – резюмували у “Нафтогазі”.

Раніше в “Нафтогазі” вже наголошували на тому, що облгази “Регіональної газової компанії” продовжують надсилати українцям платіжки із донарахуванням зайвих обсягів спожитого природного газу.

У свою чергу в РГК назвали таку інформацію “Нафтогазу” – “черговим фейком”.

Ці фейкові повідомлення не містять жодних фактів. Якщо в “Нафтогазі” є реальні факти будь-яких порушень, відповідальні особи зобов’язані звернутися у поліцію з відповідною заявою та доказами, а не використовувати журналістів для чергового чорного піару”,

 

Як зазначили в самому РГК, НАК надав недостовірну інформацію, аби “відвернути увагу людей від зловживань у самому “Нафтогазі” і повного провалу програми видобутку українського газу”.

Ці фейкові повідомлення не містять жодних фактів. Якщо в “Нафтогазі” є реальні факти будь-яких порушень, відповідальні особи зобов’язані звернутися у поліцію з відповідною заявою та доказами, а не використовувати журналістів для чергового чорного піару”, – зазначається у заяві РГК.

Нагадаємо:

У жовтні 2018 року в середньому обсяги донарахувань у платіжках за газ становили 1–1,5 % від обсягу споживання, а вже в грудні-січні — близько 5-10%.

Зважаючи на це, в листопаді 2018 року НКРЕКП прийняла 42 рішення про заборону донарахування додаткових обсягів.

Наприкінці року уряд Гройсмана звернувся до НКРЕКП із проханням провести перевірки усіх облгазів на дотримання законодавства.

У грудні споживачі газу без лічильників отримали рахунки за газ із донарахуваннями.

НКРЕКП зафіксувала масу порушень у 20 облгазів Фірташа в частині приведення обсягів газу до стандартних умов та виставлення завищених рахунків споживачам. Протягом березня комісія проводила у цих компаніях позапланові перевірки.

Низка облгазів була оштрафована НКРЕКП на 850 тис. кожен.

Жоден із оштрафованих облгазів не погодився із санкціями.

Суди відмовили ПАТ “Волиньгаз” та ПАТ “Вінницягаз” у зупиненні дії рішень Нацкомісії щодо накладення штрафів на компанії.

Станом на 10 квітня 2019 оштрафовані обнаглівші облгази ЧОМУСЬ не припинили !!! донарахування у платіжках.

А за ВСЮ вакханалію й дикі тарифи у сфері ЖКГ дякуйте Порошенку та його “реформаторам”, які покривають свавілля олігархів у цій галузі!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я