Новини РФ найближчим часом може застосувати в Україні “сирійський досвід”.

РФ найближчим часом може застосувати в Україні “сирійський досвід”.

675
0

Найближчим часом РФ застосовуватиме в Україні так званий “сирійський досвід”, зокрема очікується нарощування інтенсивності застосування авіації та завдання ракетних ударів як по позиціям українських військ, так і цивільним та логістичним об’єктам на всій території України.

Про це заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України Олексій Громов.

“Судячи з розвитку ситуації та характеру діяльності групувань противника в операційних районах найближчим часом пріоритетними завданнями для противника будуть: нарощування інтенсивності застосування авіації та завдання ракетних ударів як по позиціях наших військ, так і по цивільних та логістичних об’єктах на всій території України, продовження тотального знищення цивільної інфраструктури та мирного населення, насамперед за рахунок завдання ракетно-авіаційних ударів. Це так званий сирійський досвід”, – пояснив він.

За словами Громова, подальшою метою РФ є оточення та знищення групування Об’єднаних сил, створення стійкого сухопутного коридору з Ростовською областю РФ до тимчасово окупованої території АР Крим і надалі – до Придністров’я та, як результат, позбавлення України виходу до Чорного та Азовського морів. 

#stoprussia #StandWithUkraine #ГолосНароду#україна #

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я