На голову Новини Результативна боротьба з корупцією! Україна увійшла до ТОП-5 найбільш корумпованих країн світу!

Результативна боротьба з корупцією! Україна увійшла до ТОП-5 найбільш корумпованих країн світу!

118
0

Україна увійшла до п’ятірки країн, де більше половини населення вважають корупцію проблемою, яка заважає розвиватися економіці.

Про це йдеться в результатах опитування антикорупційної громадської ініціативи Transparency International.

Як зазначається, Україна увійшла до п’ятірки країн, де більше половини населення — 56% — вважають корупцію проблемою, яка заважає розвиватися економіці, повідомляють  “Хорошие новости“.

Головною проблемою українці назвали стан економіки.

Результати дослідження свідчать про те, що найбільш корумпованими в нашій країні є органи влади, суди, правоохоронні органи і бізнес-менеджмент.

Також третина опитаних повідомили, що стикалися з корупцією в церквах.

Дослідження Transparency International Барометр світової корупції (Global Corruption Barometer) вивчає громадську думку щодо участі громадян у корупційних діях і оцінку своєї діяльності органів влади в подоланні корупційних зловживань. Дослідження проводиться з 2003 року.

З 2016-му опитування проводилися індивідуально дослідницькою групою TNS з використанням підходу автоматизованого персонального співбесіди (CAPI). В опитуванні взяли участь повнолітні громадяни різного віку.

Загальна кількість респондентів в Україні — 1507 осіб. Статистична похибка для України становить 2,6 відсоткового пункту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я