На голову Новини Реєстрація майна подорожчала в кілька разів

Реєстрація майна подорожчала в кілька разів

255
0

 Передача частини повноважень БТІ єдиній системі реєстрації призвела до затишшя на ринку нерухомості та створила людські черги в нових структурах – органах державної реєстрації прав

 Передача частини повноважень БТІ єдиній системі реєстрації призвела до затишшя на ринку нерухомості та створила людські черги в нових структурах – органах державної реєстрації прав. Більшість нотаріусів, які повинні були спростити всі виснажливі процедури, не беруться оформляти все самостійно, а послуги фахівців, які вміють це робити, подорожчали принаймні в 5 разів.

 Єдина система реєстрації всіх майнових прав замість того, щоб все спростити, поки що все заплутала. "Це найкраще, що придумала Україна, але впроваджена (реформа) абсолютно погано. Той персонал, який бере на реєстрацію об’єкти, не пояснює людям, що вам не вдасться зареєструвати зараз. Людина відстоявши чергу, заплативши 250 грн., Здавши документи, через 145 днів отримає відмову, тому що не вистачає документів. Багато нотаріусів досі плутаються, як правильно оформляти нові угоди, спадок, продаж або купівлю майна, і за справу не беруться. Тому на ринку затишшя, а люди повинні самі вистоювати черги і розбиратися в переліку документів.

У той же час саме нотаріуси отримали сьогодні всі повноваження, щоб спростити життя людям. Оформити право власності можна, не виходячи з їхнього кабінету, проте це і коштує зараз більше. Приватному нотаріусу, який зробить все за клієнта, доведеться заплатити замість колишніх 500 грн – мінімум 1500 грн.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я